خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/10 08:57
شناسه خبر : 1654

هر جا که موفق بودیم، اصول حفاظتی را رعایت کردیم

وی تصریح کرد:باید بدانیم که هر جا موفق بودیم، اصول حفاظتی را رعایت کردیم و هرجا شکست خوردیم، به اصول حفاظتی بی توجهی کردیم. به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر شاهرخی فرمانده سپاه زرند با مصاحبه با خبرنگار ما ضمن  گرامی داشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی،خصوصا شهدای غرور آفرین ...

وی تصریح کرد:باید بدانیم که هر جا موفق بودیم، اصول حفاظتی را رعایت کردیم و هرجا شکست خوردیم، به اصول حفاظتی بی توجهی کردیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر شاهرخی فرمانده سپاه زرند با مصاحبه با خبرنگار ما ضمن  گرامی داشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی،خصوصا شهدای غرور آفرین والفجر ۸ گفت :واقعاً روز خوبی را برای نامگذاری روز حفاظت اطلاعات انتخاب نمودند.

شاهرخی افزود : اوج دفاع مقدس در کربلای ۳ و والفجر ۸ تبلور یافت. همه در حفاظت اطلاعات دارای وحدت رویه بودند و کسی به فکر شهادت و حوادث نبود. حرکت در دید و تیر دشمن بود و می بایستی در عرض دشمن حرکت می کردیم و این نشان داد که اگر همتی شود و اصول حفاظتی به خوبی رعایت گردد، بی تردید، خداوند پیروزی را نصیب ما می کند.

وی تصریح کرد:باید بدانیم که هر جا موفق بودیم، اصول حفاظتی را رعایت کردیم و هرجا شکست خوردیم، به اصول حفاظتی بی توجهی کردیم. در گذشته حفاظت با گوشت و خون افراد آمیخته بود و در مقابل، هر کجا حفاظت با ما عجین نبود، دشمن نفوذ کرده و ما آسیب پذیر بودیم. زیرا دشمن، دارای پیچیدگیهایی بوده و ما را هم شناخته است ونکته دیگر حفاظت تنها فقط مسئولیت سازمان حفاظت اطلاعات نیست، بلکه وظیفه آحاد مردم و نیروهای مسلح می باشد. سپاه و بسیج در بین نهادها، انقلابی تر و جهادی تر هستند و این باید حفظ شود.
 فرمانده سپاه زرند با گرامی داشت یاد و نام شهدای عملیات والفجر ۸ افزود: این عملیات غرور آفرین و بسیار با عظمت  بود و با فتح فاو؛ نه تنها دشمن بعثی ما، بلکه جهان نیز انگشت حیرت به دهان گرفتند. عملیاتی که در آن با رعایت ملاحظات حفاظتی غافلگیری بسیار وسیع، گسترده و عجیبی برای دشمن فراهم شد.

خبر جدید  ۳۳۰۰ دانشجو به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

وی عنوان کرد: خداوند به همه شهدا مخصوصاً شهدای این عملیات و به همه آن هایی که برای رشد و بالندگی این نظام زحمت کشیده اند و در واقع به همه مردم ایران اسلامی و رزمندگان اعم از بسیجی، سپاهی و ارتشی، اجر و قرب بیشتری عنایت و توفیق و سلامتی عطا نماید. همچنین در ایام خجسته دهه مبارک فجر هستیم، ایامی که یادآور خاطرات پیروزی انقلاب اسلامی است.

خبر جدید  مردم پای آرمانهای انقلاب هستند

شاهرخی ادامه داد : دهه فجر ، ایامی به یاد ماندنی است که با چه سرعت و عظمتی، تحولات اساسی که همه محاسبات دشمن را به هم ریخت .
فرمانده سپاه زرند یکی از نگرانی ها را انقلابی ماندن و بر اصول و ارزش های انقلاب ماندن، برشمرد وافزود : در طول سالیان اخیر دیدید که بسیاری از بزرگان و مدعیانی که در کنار امام راحل )ره( بودند، از انقلاب فاصله گرفتند. لذا مهم این است که این توفیق را داشته باشیم، تا پایان راه برویم و اقدامات خود را برای انقلابی ماندن، تنظیم کنیم، انقلابی به برکت آن امت مسلمان که در رکاب امام راحل رحمت الله علیه به پیروزی رسید، فضائل و برکات فروانی برای جهان اسلام داشته است و در واقع انقلاب اسلامی احیاگر دوباره دین خدا بود ، انقلابی که برسه پایه قرآن، عترت و مردم پایه گذاری شد وخصوصا نقش مردم به حدی از منظر امام راحل بالا وچون اگر این مردم به میدان نمی آمدند و انقلاب نمی کردند معلوم نبود امروز من و شما و جامعه چه وضعیتی داشتیم
وی در پایان سخنان خود در خصوص بیستم بهمن سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸ که به نام روز حفاظت واطلاعات نامگذاری شده است گفت : وقتی از عملیات والفجر ۸ یاد می کنیم، تنها عملیاتی است که ما اکثر مسائل حفاظتی را در آن رعایت کردیم. این نشان دهنده این است که وقتی مسائل حفاظتی رعایت شود، نه تنها شما ضربه نمی خورید، بلکه ضربه کاری و محکمی را هم به دشمن وارد می کنید اصولاً کسانی به آن دچار می شوند که دشمن را دست کم گرفته و یا او را نمی شناسند. این ها غافلگیر می شوند و غافلگیری هم به معنای نابودی است. شما وقتی غافلگیر شوید، دشمن ضربه خود را به گونه ای وارد می کند که شما از سلاح و امکاناتتان غافل شوید تا با هجوم همه جانبه، ضربه کاری را به شما وارد کند و پیامد غلبه و تسلط دشمن، تلفات، خسارت و زیان است. پس باید در همه حال مراقب ومواظب ترفندهای دشمن باشیم .وبا حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دشمن را به عقب برانیم .

خبر جدید  آتش سوزی کارخانه لاستیک در کرمان

0/5 (0 نقد و بررسی)