20:52:18 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون علمی و قائم‌مقام دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منصوب شد
معاون علمی و قائم‌مقام دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منصوب شد
معاون علمی و قائم‌مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با صدور حکمی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بردسیر، ظهر امروز در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر که با حضور رئیس و کارکنان برگزار شد، رسول جمشیدی بهعنوان معاون علمی و قائممقام رئیس این دانشگاه انتخاب و از تلاشهای واله جلالی معاون سابق آموزشی و پژوهشی تجلیل شد.

حجتالاسلام میثم تارمرئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با قدردانی از فعالیتهای واله جلالیمعاون سابق آموزشی و پژوهشی این دانشگاه گفت: جمشیدی، فردی پرتلاش و با درایت است و امیدواریم در سال جدید و با تلاش و پشتکار کارکنان و استادان شاهد رشد بیشازپیش دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر باشیم.

خبر جدید  نقش کرسی‌های نظریه‌پردازی در تقویت روحیه نقد و مناظره

معاون علمی و قائممقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر نیز گزارشی از برنامههای آتی خود را ارائه کرد و گفت: توسعه بیشازپیش این واحد دانشگاهی و برونرفت از مشکلات در گرو تلاشهای اعضای هیئت علمی و کارمندان است.

جمشیدی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از امکانات و نیروی انسانی توانمندی برخوردار است، کسب درآمدهای پایدار غیرشهریهای با تأکید بر شرکتهای دانشبنیان را از اولویتهای کاری خود برشمرد.

به گزارش آنا، رسول جمشیدی، عضو هیئت علمی گروه شیمی بوده و پروژه تحقیقاتی وی بهعنوان طرح ملی انتخاب شده است. وی فوق دکتری رشته مهندسی شیمی با گرایش نانو تکنولوژی بوده و موفق به اختراع سیستم «حذف فلزات سنگین از منابع آب آلوده بهوسیله غشای نانو کامپوزیت اولترافیلتراسیون» شده است.

خبر جدید  تأکید اسلام به عفاف و حجاب جنبه پیشگیرانه دارد

از دیگر فعالیتهای این پژوهشگر میتوان کسب مدال طلا و بهترین جایزه نمایشگاه اختراعات ایناتکس ۲۰۱۳، کسب عنوان بهترین دانشجوی سال ۲۰۱۴ دانشگاه UTM، مشاوره در تأسیس بالغبر پنج کارخانه صنعتی در استانهای هرمزگان، خراسان شمالی و مازندران؛ طراحی و ساخت چند دستگاه آزمایشگاه مکانیک سیالات، انتقال حرارت و عملیات این دانشگاه؛ ارائه بالغبر ۵۰ مقاله در همایشهای بینالمللی و ژورنالهای با رتبه ISI و کسب چند عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه و استان ذکر کرد.

خبر جدید  اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

فصل ۱۶ از کتاب REMEDIATION OF HEAVY METALS IN THE ENVIRONMENT که یکی معتبرترین منابع در زمینه «محیطزیست» و در آمریکا منتشر میشود توسط این عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر به رشته تحریر در آمده است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال