11:21:41 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالسازی معادن کوچک مقیاس در جنوب استان کرمان
فعالسازی معادن کوچک مقیاس در جنوب استان کرمان
مدیر کل صمت جنوب استان کرمان از فعالسازی معادن کوچک مقیاس در این منطقه خبر داد.

شعار سال:مسلم مروجی صبح شنبه در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیران کل صمت شمال و جنوب استان و محیط زیست بیان داشت: اکثر محصولات کشاورزی در جنوب کرمان بر اساس آمار وزارت جهاد کشاورزی رتبه‌های یک تا ۱۰ کشوری را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با بیان اینکه در جنوب استان کرمان ۴۲ ماده معدنی داریم، افزود: معادنی مثل کرومیت، تیتانیوم، مس و … در جنوب استان کرمان وجود دارد ضمن اینکه ۲۶۷ پروانه استخراج صادر شده است.

خبر جدید  امکان ورود مسافران نوروزی به کرمان وجود ندارد

مدیر کل صمت جنوب استان کرمان با اشاره به اینکه معادن جنوب استان کرمان کوچک مقیاس هستند و در این منطقه معادن بزرگ نداریم، گفت: فعالسازی معادن کوچک مقیاس در دستور کار قرار گرفته است همچنین ۵۱ جواز تأسیس معدن صادر شده است و تا پایان سال اشتغال در این بخش به ۱۰۰۰ نفر افزایش پیدا می‌کند.

مروجی از واگذاری معدن تیتانیوم به بخش خصوصی به عنوان یکی دیگر از اقدامات صمت جنوب نام برد و تصریح کرد: ۱۴ پهنه معدنی در جنوب استان تعریف کردیم که از این تعداد دو پهنه اقدامی انجام نداده‌اند و تا پایان ماه در اختیار شرکت‌های خصوصی قرار خواهند گرفت.

خبر جدید  زمین بایری که تنها نام کارخانه را یدک می کشد!

مدیر کل صمت جنوب استان کرمان اظهار کرد: بحث حقوق دولتی و تأمین زیر ساخت در جنوب دغدغه اصلی است و مهمترین مشکل ما نبود زیر ساخت‌هایی همچون برق است.

وی ابراز داشت: در بحث صنعت ۴۳۹ جواز تأسیس صادر شده که با این مجوزها ۱۰ هزار و ۲۶۳ نفر شاغل شدند.

خبر جدید  دستگاه ها در اجرای پروژه فاضلاب کرمان همکاری کنند

خروجی یادآور شد: بزرگترین مشکل و چالش ما در اقلامی مثل سیمان، فولاد و میلگرد است که در مجموع در حال مرتفع کردن آن هستیم ضمن اینکه در بحث لاستیک هم مشکل ما مرتفع شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری می متالز ، تاریخ انتشار: ۴مرداد ۱۳۹۹، کد خبر:۱۱۹۱۷۵،www.me-metals.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال