14:25:17 - شنبه 11 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شایعه انتخاب یک مدیر جوان برای وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی
شایعه انتخاب یک مدیر جوان برای وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی
  شعار سال: پس از استیضاح علی ربیعی و کنار رفتن ایشان از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شنیده ها حکایت از تمایل رییس جمهور به انتخاب یک وزیر جوان و با انگیزه برای این وزارتخانه دارد .شایعات و شنیده ها گویای طرح نامزدی دکتر غلامحسین حسینی نیا است. نامبرده سابقه ۸ سال معاون

 

شعار سال: پس از استیضاح علی ربیعی و کنار رفتن ایشان از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شنیده ها حکایت از تمایل رییس جمهور به انتخاب یک وزیر جوان و با انگیزه برای این وزارتخانه دارد .شایعات و شنیده ها گویای طرح نامزدی دکتر غلامحسین حسینی نیا است. نامبرده سابقه ۸ سال معاون وزیری در این وزارتخانه را دارا بوده و سال ها نیز به عنوان مشاور وزیر و عضو شورای عالی کار و شورای عالی اشتغال در وزارت مزبور خدمت کرده و آشنایی و تسلط کافی به حوزه های روابط کار، تعاون و رفاه دارد. حسینی نیا در طول سال های خدمت در این وزارتخانه از جمله معاونین فعال و کارآمد بوده و از مقبولیت و محبوبیت خاصی بین کارکنان وزاتخانه و تشکل های تعاونی و کارگری برخوردار می باشد . دکتر حسینی نیا، هم اکنون استاد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است.

خبر جدید  آغاز مرمت فاز سوم بیمارستان مرسلین و کتابخانه ملی شهر کرمان

بنظر می رسد دکتر حسینی نیا با ۴۴ سال سن و تجربه عملیاتی بالا و زرومه قوی علمی _ اجرایی مرتبط با حوزه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، همچنین اعتدال در مواضع سیاسی می تواند گزینه ای مناسب برای اثبات شعار جوانگرایی و کارامدی رییس جمهور و پویایی کابینه دولت دوازدهم باشد .
لازم به توضیح است که سرپرستی وزارتخانه ، امروز شنبه مورخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ،به دکتر انوشیروان محسنی بندپی( رئیس فعلی سازمان بهزیستی ) سپرده شده است.

خبر جدید  اهمیت و مزایای تغذیه با شیر مادر

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

منبع : شعار سال


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
خبر جدید  دانشگاه علوم پزشکی کرمان امکان مالی دیوارکشی حریم دانشگاه را ندارد
0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال