9:16:20 - پنج‌شنبه 29 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سوء‌تغذیه ۱۹ هزار کودک زیر شش سال خانواده‌های نیازمند در کرمان
سوء‌تغذیه ۱۹ هزار کودک زیر شش سال خانواده‌های نیازمند در کرمان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: ۱۹ هزار و ۲۰۰ فرزند زیر شش سال دچار سوء تغذیه در خانواده‌های نیازمند در استان کرمان داریم که کمتر از پنج درصد آنها مددجوی ما هستند اما ما به بقیه نیز خدمات ارائه می‌دهیم.

شعار سال: “یحیی صادقی” امروز پنجم شهریورماه در چهارمین روز از هفته دولت و در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان کرمان اظهار کرد: گروه هدف کمیته امداد جمعیت ۱۰۲ هزار خانواری در استان کرمان است که مستمرا از کمیته امداد خدمات می‌گیرند . وی با اشاره به نگاه ویژه استاندار کرمان به محرومان و تاثیر آن در موفقیت کمیته امداد در رسیدگی به نیازمندان افزود: در سفر سال گذشته رییس سازمان برنامه و بودجه به کرمان مصوب شد ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان استان ساخته شود که ۵۰۰۰ واحد آن مربوط به مددجویان کمیته امداد است .

خبر جدید  آیا نمایشگاه بین‌المللی کرمان ورشکسته خواهد شد؟

صادقی با اشاره به توانمندسازی خانواده های مددجویان کمیته امداد تصریح کرد: ما دو سال پیاپی رتبه برتر را در بین کمیته‌های امداد سراسر کشور به دست آورده و ۱۱۷ درصد جذب اعتبارات تبصره ۱۶ را در سال گذشته داشته‌ایم .

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بیان کرد: مشاغلی که ایجاد کرده‌ایم پایدار است زیرا نظارت ما کامل و در کنار مددجو هستیم و خدمات حمایتی نیز برای فرهنگ خانواده‌ها داریم زیرا ۲۰ هزار دانش‌آموز و ۴۰۰۰ دانشجو در این خانواده ها داریم .

خبر جدید  استاندار کرمان، درگذشت آیت الله شاهرودی را تسلیت گفت

وی افزود: ۱۹ هزار و ۲۰۰ فرزند زیر شش سال دچار سوء تغذیه در خانواده‌های نیازمند در استان کرمان داریم که کمتر از پنج درصد آنها مددجوی ما هستند اما ما به بقیه نیز خدمات ارائه می‌دهیم .

صادقی با بیان اینکه تلاش کرده‌ام به حاشیه‌ها بی‌توجه باشم، گفت: هدف بنده و اصل کار بر محرومیت‌زدایی است و این فرهنگ در کمیته امداد نهادینه شده و همکاران ما با این نیت تلاش شبانه روزی دارند . شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ ۵ شهریور ۹۸، کد مطلب: ۹۸۰۶۰۵۰۲۳۴۰: www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  آغاز طرح ایمن سازی شهرکرمان در برابر سیلاب
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال