11:21:50 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمین بایری که تنها نام کارخانه را یدک می کشد!
زمین بایری که تنها نام کارخانه را یدک می کشد!
در حالی که یک زمین با هکتار زیاد در اختیار یک شخص حقوقی برای ایجاد کارخانه مس قرار گرفته است اما بعد از گذشت ۲ سال از کلنگ زنی تنها یک زمین مسطح با تابلوی نام کارخانه است لذا به نظر می آید که مسوولین به افتتاح ها و کلگ زنی های سوری بسنده کرده اند.

شعار سال:۲۱ ماه پیش بود که فرماندار انار به همراه نماینده وقت مجلس و تنی چند از مسئولین شهرستان انار در زمینی به مساحت ده هزار مترمربع گرد هم آمدند و کلنگ پروژه‌ای نوید بخش را بر زمین کوبیدند.​جای کلنگی که قرار بود در اواخر سال ۹۸ از محوطه کارخانه افق مسی باشد که بیش از ۱۵۰نفر را به خود مشغول به کار کند.

حال قریب به دوسال از روز کلنگ زنی می‌گذرد و نه‌ تنها ساختمانی از جای ضربه‌ کلنگ بلند نشده، بلکه تنها زمینی روی دست خودش مانده که روز کلنگ زنی توسط چند لودر مسطح شد و هنوز همان زمین مسطح است که بود و انگار خبری از ساخت‌ و ساز نیست.

خبر جدید  بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح پل راه‌آهن تا پایان سال

حال مطالبه گری حق شهروندان است و فرماندار و دیگر مسوولان مربوطه باید به آن پاسخ دهند این است که با توجه به اینکه کارخانه افق مس بالغ بر ۲۱ ماه است که از کلنگ زنی آن می گذرد و از آن زمان تنها یک تابلو با زمینی مسطح مانده، دلایل عدم راه اندازی این کارخانه که می توانست ۱۵۰ نفر را مشغول به کار نماید چیست؟ سهامداران اصلی این کارخانه چی کسانی هستند ؟

خبر جدید  یک الگوی ساده برای حمایت از کالای ایرانی

طبق بررسی های انجام شده حاکی از وجود افراد صاحب نفوذ در رأس سهامداران و مدیریت این شرکت هستند و آیا علی رغم عدم راه اندازی این کارخانه، مواد اولیه آن که همان مات مس بوده و سهم شهرستان است از سرچشمه دریافت می شود؟ اگر دریافتی صورت می گیرد به کجا فرستاده می شود؟

آیا دستگاه متولی که زمینی به مساحت ده هزار متر مربع جهت احداث کارخانه مذکور واگذار نموده، جهت باز پس گیری آن که قریب به دوسال می گذرد، اقدامی انجام داده است؟

خبر جدید  حضور سفرا در کرمان بازخوردهای خوبی داشته است/ یک سوم آثار ثبت جهانی کشور در کرمان قرار دارد

حال جواب مسوولان مربوطه مانده و مطالبه گری خیل جوانان بیکار شهرستان انار و کلنگی که ساختمانی از جای ضربه‌اش برنخاست تا مرهمی بر زخم فقر و بیکاری‌شان باشد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری می متالز، تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۹، کد خبر:۱۱۸۸۰۴،www.me-metals.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال