9:10:37 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خراب شدن محصولات کشاورزی جنوب استان پشت مرز‌های بسته
خراب شدن محصولات کشاورزی جنوب استان پشت مرز‌های بسته
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: خرما و پسته در استان به دلیل عدم فعال بودن دیپلماسی اقتصادی در سردخانه‌ها رو به نابودی هستند، محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان در پشت مرز‌های بسته فاسد شده اند.

شعار سال: ذبیح الله اعظمی ساردویی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی درخصوص گزارش وزیر امور خارجه از تحولات بین المللی و سیاست جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در قانون اساسی وظایف وزارت خارجه مشخص شده است و سه اصل عزت، حکمت و مصلحت نظام از سوی مقام معظم رهبری به عنوان چراغ راه سیاست خارجی تعیین شده است.

این نماینده مجلس بیان کرد: خرما و پسته در استان کرمان به دلیل عدم فعال بودن دیپلماسی اقتصادی در سردخانه‌ها رو به نابودی هستند. محصولات نوبرانه جالیزی جنوب کرمان در سال زراعی جاری در زمین باقی مانده و نابود شده است. محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان در پشت مرز‌های بسته فاسد شده اند.

خبر جدید  زعفران «زرند» قربانی نبود صنایع تبدیلی و مدیریت

اعظمی با بیان اینکه دیپلمات‌های ما سربازان خط مقدم جبهه برای تامین منافع ملی هستند، عنوان کرد: تضعیف وزارت خارجه، دیپلمات‌های ارشد و وزیر خارجه در شرایط فعلی و تروریسم اقتصادی آمریکا، مغایر منافع ملی و امنیت ملی است.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی و جلسه اخیر شورای امنیت سازمان ملل، نتیجه تلاش‌های وزارت خارجه از جمله شخص وزیر است.

خبر جدید  نگهبانان شهر کرمان اسیر خشکسالی

اعظمی با تاکید بر اینکه یکی از وظایف وزارت خارجه دیپلماسی فعال اقتصادی، بازاریابی و تسهیل صادرات پایدار تولیدات ملی است، ادامه داد: متاسفانه صادرات محصولات کشاورزی به بازار‌های جهانی با موانع زیادی روبرو شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: خرما و پسته در استان کرمان به دلیل عدم فعال بودن دیپلماسی اقتصادی در سردخانه‌ها رو به نابودی هستند. محصولات نوبرانه جالیزی جنوب کرمان در سال زراعی جاری در زمین باقی مانده و نابود شده است. محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان در پشت مرز‌های بسته فاسد شده اند.

خبر جدید  جان باختن تعدادی از تشییع کنندگان در کرمان

اعظمی ساردویی با بیان اینکه هماهنگی میان وزارتخانه‌های صمت، جهاد کشاورزی و وزارت خارجه به درستی صورت نمی‌گیرد، اظهار داشت: در سال جهش تولید برای صاردات محصولات متنوع استان کرمان به بازار‌های جهانی برنامه ریزی کنیم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ، کدخبر: ۱۰۲۵۲۸۲ ، www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال