11:18:18 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انجام پروژه هایی با ارزش بالای ۳۵ هزار میلیارد تومان بعد از انقلاب
انجام پروژه هایی با ارزش بالای ۳۵ هزار میلیارد تومان بعد از انقلاب
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت : قبل از انقلاب مواد معدنی در استان به صورت کلوخه و سنگ پا استخراج می شدند ولی بعد از انقلاب پروژه هایی با ارزش بالای ۳۵ هزار میلیارد تومان در جهت تکمیل زنجیره ارزش افزوده به انجام رسیده است .

شعارسال: مهدی حسینی نژاد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در رابطه با دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه صنعت و معدن اظهار داشت : بعد از انقلاب اتفاقات بسیار خوبی در استان در حوزه صنعت و معدن اتفاق افتاده است و ظرفیت های خدادادی همچون مس ، سنگ آهن ، کرمیت و ذغالسنگ و در مجموع ۴۲ ماده معدنی خداوند به هم استانی های ما عنایت کرده است.

وی گفت : قبل از انقلاب مواد معدنی در استان به صورت کلوخه و سنگ پا استخراج می شدند ولی بعد از انقلاب پروژه هایی با ارزش بالای ۳۵ هزار میلیارد تومان در جهت تکمیل زنجیره ارزش افزوده به انجام رسیده است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به این که کرمان به زودی به عنوان قطب فولاد کشور معرفی خواهد شد ؛ افزود : در برنامه ششم ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور دیده شده است که ۱۰ میلیون تن آن مربوط به استان کرمان است .

حسینی نژاد توضیح داد : ما تکمیل زنجیره ارزش افزوده دراستان در خصوص کنستانتره ،گندله، آهن اسفنجی ،فولاد و مس را داریم و در کرومیت فرآوری هایی را احداث کرده ایم و ظرفیت ۲۰۰ هزار تنی بعد از انقلاب شکل گرفته که از دستاوردهای انقلاب است .

وی در پایان افزود : استان کرمان علاوه بر این که استانی معدنی شناخته شده است از لحاظ صنعتی نیز به صورت خاص فولادی در سطح ملی شناخته خواهد شد .

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت آرمان کرمان، تاریخ انتشار:۱۴بهمن۱۳۹۷ ، کدخبر: ۱۶۱۹۲: www.armanekerman.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  کمک های مردم کرمان به محرومان 40 درصد افزایش یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال