17:59:49 - دوشنبه 25 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۰۰ دانش‌آموز در کرمان افغانستانی بودن خود را نمی‌پذیرند/امکان جعل در آموزش و پرورش وجود ندارد
۸۰۰ دانش‌آموز در کرمان افغانستانی بودن خود را نمی‌پذیرند/امکان جعل در آموزش و پرورش وجود ندارد
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: حدود ۸۰۰ دانش آموز فاقدهویت در استان کرمان داریم که حاضر نیستند، بپذیرند افغانی هستند و برای دریافت کد به فرمانداری‌ها مراجعه کنند. شعار سال: محمد محسن‌بیگی عصر امروز در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با جعل اسناد و مدارک رسمی استان اظهار داشت: در سیستم آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: حدود ۸۰۰ دانش آموز فاقدهویت در استان کرمان داریم که حاضر نیستند، بپذیرند افغانی هستند و برای دریافت کد به فرمانداری‌ها مراجعه کنند.

شعار سالمحمد محسن‌بیگی عصر امروز در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با جعل اسناد و مدارک رسمی استان اظهار داشت: در سیستم آموزش و پرورش امکان جعل وجود ندارد و مدرک تحصیلی را در جای دیگری جعل می‌کنند.

خبر جدید  عرق تلاش جهادگران رنگ از رخسار محرومیت برده است.

وی بیان داشت: ممکن است در آموزش و پرورش نمره‌ای تغییر کند و یا جابه‌جا شود، اما اصل جعل را در بین دانش‌آموزان و کارمندان نداریم و افرادی می‌توانند از مدارک جعل استفاده کنند که به تائیدیه تحصیلی نیاز ندارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ادامه داد: از دو، سه سال قبل که بحث پذیرش اتباع افغان در مدارس مطرح شده است، کدهای انحصاری برای افراد ثبت می‌شود و حدود ۸۰۰ دانش آموز فاقدهویت در استان کرمان داریم که حاضر نیستند، بپذیرند افغانی هستند و برای دریافت کد به فرمانداری‌ها مراجعه کنند.

خبر جدید  ۷۷۰ روستای کرمان فاقد آب آشامیدنی هستند

وی افزود: ما با بسیاری از این افراد دچار مشکل هستیم و این افراد را از مدرسه اخراج نمی‌کنیم، اما هنگام صدور مدرک دچار مشکل می‌شوند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار ۳دی ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۱۰۰۳۰۰۱۶۱۱، www.farsnews.com

خبر جدید  ارج‌نهادن به مقام معلمان از وظایف مدیران و مسئولان است

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال