10:47:24 - چهارشنبه 10 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰ درصد اماکن شهر کرمان در برابر زلزله آسیب‌پذیرند
۵۰ درصد اماکن شهر کرمان در برابر زلزله آسیب‌پذیرند
رییس شورای شهر کرمان گفت: بیش از ۵۰ درصد اماکن شهر کرمان آسیب پذیر است و استاندارد نیست و در دستور کار شورا و شهرداری است که فکری برای این مناطق بشود. شعار سال: رییس شورای شهر کرمان گفت: بیش از ۵۰ درصد اماکن شهر کرمان آسیب پذیر است و استاندارد نیست و در دستور کار

رییس شورای شهر کرمان گفت: بیش از ۵۰ درصد اماکن شهر کرمان آسیب پذیر است و استاندارد نیست و در دستور کار شورا و شهرداری است که فکری برای این مناطق بشود.

شعار سال: رییس شورای شهر کرمان گفت: بیش از ۵۰ درصد اماکن شهر کرمان آسیب پذیر است و استاندارد نیست و در دستور کار شورا و شهرداری است که فکری برای این مناطق بشود.

 محمد فرشادصبح امروز ۱۹ دی در نشست مسوولان هلال احمر استان با فعالین اقتصادی اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به زلزله‌های اخیر در استان و لزوم مقاوم سازی اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد اماکن شهر کرمان آسیب پذیر است و استاندارد نیست و در دستور کار شورا و شهرداری است که فکری برای این مناطق بشود.

خبر جدید  اولین دانشکده ایران شناسی کشور در دانشگاه ولیعصر رفسنجان

وی افزود: بعد از زلزله بم نظام مهندسی نظارت خود را قوی‌تر کرده و اکثر ساختمان هایی که بعد از زلزله بم ساخته شده نسبتا مقاوم است.

فرشاد تصریح کرد: اکنون در تعامل نظام مهندسی و شهرداری قرار است این نظارت استمرار داشته تا مردم از ساخت و سازهایی که انجام می شود اطمینانداشته باشند.بافت های فرسوده نیز با جذب سرمایه گذار از یک سو و تعامل با بانک ها و پرداخت تسهیلات به مردم در چهارچوب برنامه علمی به تدریج مقاوم سازی خواهد شد و تاب آوری آنها افزایش می یابد.

خبر جدید  فعالیت 591 پایگاه تابستانی اوقات فراغت در استان کرمان

عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان در ادامه گفت: هلال احمر استان برنامه های خوبی را در زمینه امداد و نجات، حضور به موقع و کمک رسانی دارد.

وی افزود: در جامعه ما به خاطر تبلیغات منفی و مشکلات و سوء استفاده هایی که در برخی جاها رخ داده، اعتماد مردم به هلال احمر کمرنگ شده که باید بازسازی شود.یکی از راه‌های بازسازی اعتماد این است که انجمن موسسات خیره شکل بگیرد که می‌تواند هم افزایی کند و پُل رابطی بین مردم و هلال احمر باشند.

خبر جدید  مسئولان فساد اقتصادی را از خود و اطرافیانشان دور کنند

فرشادبا اشاره به اینکه شفاف سازی استفاده از کمک‌ها و امکانات جمع شده نیز یکی دیگر از راه‌های افزایش اعتماد است، گفت: زمانی که کمک‌ها در چهارچوب هلال احمر و برنامه ریزی شده صورت بگیرد، حق به حق دار می رسد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۹دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۹۱۰۱۰۴، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال