3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴ طرح درماني در بيمارستان هاي تأمين اجتماعي کرمان و سيرجان به بهره برداري رسيد
۴ طرح درماني در بيمارستان هاي تأمين اجتماعي کرمان و سيرجان به بهره برداري رسيد
همزمان با سفر رياست جمهوري به استان کرمان و با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي: خبرگزاري آريا- همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سفر رياست جمهوري به استان کرمان، طي مراسم ويدئو کنفرانسي با حضور دکتر حسن روحاني، رييس جمهور و دکتر علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي طرح هاي


همزمان با سفر رياست جمهوري به استان کرمان و با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي:

4 طرح درماني در بيمارستان هاي تأمين اجتماعي کرمان و سيرجان به بهره برداري رسيد

خبرگزاري آريا- همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سفر رياست جمهوري به استان کرمان، طي مراسم ويدئو کنفرانسي با حضور دکتر حسن روحاني، رييس جمهور و دکتر علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي طرح هاي ارتقاء هتلينگ و بخش فلوروسکوپي بيمارستان دکتر غرضي سيرجان به بهره برداري رسيدند و عمليات توسعه اورژانس اين بيمارستان نيز آغاز شد.
به گزارش خبرگزاري آريا،  در بيمارستان تأمين اجتماعي پيامبر اعظم(ص) کرمان نيز بخش جراحي قلب باز افتتاح شد. چند ماه قبل نيز همزمان با هفته کارگر بخش آنژيوگرافي و MRI اين بيمارستان افتتاح شده بود.
دکتر علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي که از محل بيمارستان تأمين اجتماعي زرند در مراسم ويدئو کنفرانس افتتاح اين پروژه ها حضور داشت، اظهار داشت: امروز با حضور در شهرستانهاي زرند و راور سلام دولت تدبير و اميد را به اقشار مختلف مردم ابلاغ کردم.
وي افزود: کارگران اين مناطق سخت ترين کارها را انجام مي دهند و خوشبختانه امروز پروژه هايي که افتتاح مي شوند ترکيبي از پروژه هاي مربوط به سلامت، توسعه و تأمين اجتماعي هستند.
دکتر ربيعي گفت: در استان کرمان همزمان با سفر رياست محترم جمهوري ٥ مجموعه ورزشي به بهره برداري مي رسد که يکي از مهمترين اين پروژه ها سالن ورزشي شهرستان راور است که حدود ٦٠٠ ميليون تومان براي احداث آن هزينه شده است.
وي با بيان اينکه دولت تدبير و اميد سياست هاي توسعه اي را دنبال مي کند که منجر به افزايش نشاط در زندگي مردم باشد، افزود: در طول ٤ سال گذشته به اندازه ٥٠ سال در کشور با فقر درمان مبارزه شده است و امکانات درماني به ميزان زيادي توسعه و ارتقاء يافته است.
پس از سخنان وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي، دکتر حسن روحاني، رئيس جمهور دستور افتتاح پروژه هاي درماني سازمان تأمين اجتماعي را صادر کرد.

خبر جدید  تعداد سرمایه‌گذاران صندوق‌ها از مرز ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر گذشت

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال