11:22:22 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۸۸ هزار نفر از جمعیت استان کرمان، ساکن در بافت‌های فرسوده شهری
۲۸۸ هزار نفر از جمعیت استان کرمان، ساکن در بافت‌های فرسوده شهری
معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان جمعیت ساکن در بافت‌های فرسوده شهری استان کرمان را براساس سرشماری سال ۹۵؛ حدود ۲۸۸ هزار و ۱۲۴ نفر اعلام کرد و افزود: در رفسنجان، کرمان، راور، زرند و سیرجان طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده آنها آماده شده است. به گزارش ایسنا، “مصطفی آیت‌الهی‌موسوی ” صبح امروز

معاون امور عمرانی و فنی استاندار کرمان جمعیت ساکن در بافت‌های فرسوده شهری استان کرمان را براساس سرشماری سال ۹۵؛ حدود ۲۸۸ هزار و ۱۲۴ نفر اعلام کرد و افزود: در رفسنجان، کرمان، راور، زرند و سیرجان طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده آنها آماده شده است.

به گزارش ایسنا، “مصطفی آیت‌الهی‌موسوی ” صبح امروز ۱۹ بهمن‌ماه در جلسه بازآفرینی شهری با حضور رییس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس گفت: در راستای بازآفرینی مناطق شهری و بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده، طرحی مبنی بر رفع بافت‌های فرسوده در استان کرمان تهیه و تدوین شده است.

وی ادامه داد: زمین دولتی و ایجاد تاسیسات زیربنایی که به عنوان آورده دولت هستند در اختیار توسعه‌گرها، سرمایه‌گذار و سازنده‌ها قرار می‌گیرد، ضمن آن‌که تسهیلاتی با نرخ ۹ درصد در اختیار توسعه‌گر قرار داده می‌شود که در این راستا توسعه‌گر نیز موظف است ساخت و ساز را انجام دهد و در نهایت واحدهای مسکونی را در اختیار مالکین بافت‌های فرسوده قرار دهد.

خبر جدید  سیستم پخش فیلم سینما شهرتماشای کرمان ارتقا یافت

معاون امور عمرانی و فنی استانداری کرمان با بیان این مطلب که سهم دولت حدود ۵۰ درصد و مابقی سهم توسعه‌گر است، تصریح کرد: در استان کرمان ۷۱ شهر کرمان وجود دارد که ۴۱ شهر استان دارای بافت فرسوده است.

وی جمعیت ساکن در بافت‌های فرسوده شهری استان کرمان را براساس سرشماری سال ۹۵؛  حدود ۲۸۸ هزار و ۱۲۴ نفر اعلام کرد و افزود: در رفسنجان، کرمان، راور، زرند و سیرجان طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده آنها آماده شده است.

خبر جدید  روزنامه های استان کرمان ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

آیت‌الهی‌موسوی با اشاره به این‌که در استان کرمان ستاد بازآفرینی شهرستانی با ریاست استاندار شکل گرفته است، عنوان کرد: حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی در این زمینه، پروژه‌های عمران شهری و … از جمله اقدامات این ستاد خواهد بود، ضمن آن‌که در حال حاضر در کلانشهرها برای بازسازی بافت‌های فرسوده وام ۵۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

وی از آماده بودن طرح بازآفرینی شهری در رفسنجان خبر داد و مطرح کرد: در شهرهای استان کرمان خوشبختانه اراضی طرح شناسایی شده تا در صورت تایید استاندار کرمان، عملیات اجرایی این طرح‌ها در آینده نزدیک در شهرهای مختلف استان آغاز شود.

خبر جدید  سرمای هوا در کوهبنان شرایط زندگی را برای نوزادان و سالخوردگان در چادرها سخت کرده است

معاون امور عمرانی و فنی استانداری کرمان با اشاره به این‌که تسهیلات لازم برای این طرح در بودجه ۹۷ پیش‌بینی شده است، اعلام کرد: عملیات اجرایی این طرح از امروز آغاز شد و در سال آینده به صورت جد پیگیری خواهد شد.

وی از اعلام آمادگی ۱۷ توسعه‌گر برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در استان کرمان خبر داد و عنوان کرد: باید تراکم مناسب در داخل شهر ایجاد کنیم و بایستی در داخل محدوده شهر فضاهای فرسوده احیا شوند، لذا اراضی دولتی در بافت فرسوده برای این طرح نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال