۱۱:۲۸:۳۰ - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجهیز ۵هزار و ۱۶۵ کلاس درس در سراسر استان برای مسافران نوروزی
سلاجقه رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت : ۵ هزار و ۱۶۵ کلاس درس در سراسر استان در سه سطح برای مسافران نوروزی تجهیز شده است.
تجهیز ۵هزار و ۱۶۵ کلاس درس در سراسر استان برای مسافران نوروزی

شعارسال: امید سلاجقه رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در رابطه با تمهیدات آموزش و پرورش برای اسکان نوروزی مسافران اظهار داشت : آموزش و پرورش استان کرمان در راستای تحقق شعار راهبردی تکریم معلم ، مدیریت منابع و مدرسه پویا برنامه ریزی کرده است تا در ایام نوروز به فرهنگیان و مسافران خدمات ارائه دهد .

وی با بیان این که مهم ترین هدف آموزش و پرورش تکریم فرهنگیان است، گفت : در کنار آن به سایر مسافرانی که مدارس و مراکز آموزشی را به عنوان محل سکونت خود انتخاب می کنند خدمات ارائه خواهیم داد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان خاطر نشان کرد : بنابراین در این راستا ۳۸ پایگاه فعالیت خود را در سراسر استان آغاز کرده اند و ۴۳۳ مدرسه به این امر اختصاص پیدا کرده است .

سلاجقه عنوان داشت : ۵ هزار و ۱۶۵ کلاس درس در سراسر استان در سه سطح برای مسافران نوروزی تجهیز شده است که از این تعداد ۱۴۱ کلاس ویژه برای برخی همکاران فرهنگی اختصاص یافته است .

وی افزود : ۲ هزار و ۸۰۴ کلاس الف و ۲ هزار ۲۲۰ کلاس ب نیز در اختیار مهمانان نوروزی قرار گرفته است که همه کلاس ها مجهز به یخچال ، تلویزیون ، فرش ، امکانات گرمایش و اقلام بهداشتی مورد نیاز می باشند .

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در پایان گفت : یک هزار و ۵۲۷ نفر از همکاران فرهنگی ما در سراسر استان در تعطیلات نوروزی در خدمت مهمانان نوروزی هستند و در این پایگاه ها و کلاس ها به ارائه خدمات به مهمانان می پردازند .

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت راه آرمان، تاریخ انتشار:۲۵اسفند۱۳۹۷ ، کدخبر: ۲۲۷۰۹: www.armanekerman.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال