۳:۱۱:۲۱ - جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌هلال احمر ‌کرمان به ‌۲۰۰ بیمار ‌روستای «ده‌زیار» ‌خدمت‌رسانی کرد+تصاویر‌
در آستانه سال جدید کاروان سلامت و امید جمعیت هلال‌احمر استان کرمان به بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی روستای ده‌زیار شهرستان کرمان خدمت‌رسانی کرد.
‌هلال احمر ‌کرمان به ‌۲۰۰ بیمار ‌روستای «ده‌زیار» ‌خدمت‌رسانی کرد+تصاویر‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، کاروان سلامت و امید جمعیت هلالاحمر استان کرمان در آستانه سال جدید در روستای دهزیار از توابع بخش چترود شهرستان کرمان حضور یافت و خدمات رایگان بهداشتی و درمانی و مشاورهای به اهالی این روستا ارائه کرد.

سیده جلالیان مسئول کاروان سلامت جمعیت هلالاحمر شهرستان کرمان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در چترود اظهار داشت: کاروان سلامت و امید جمعیت هلالاحمر با حضور و مشارکت ۳ پزشک متخصص و عمومی بیماریهای عفونی، یک روانشناس و سه امدادگر و با همکاری هیئت تعزیهخوانی حضرت ابوالفضل(ع) روستای دهزیار به اهالی روستای دهزیار خدمات درمانی و بهداشتی ارائه کرد.

وی با بیان اینکه در این کاروان داروی رایگان توسط تکنسین فنی داروخانه به ویزیت شدگان تحویل داده شد افزود: در جریان حضور کاروان سلامت در روستای دهزیار به ۳۰ نفر از مراجعهکنندگان مشاورههای خانواده ارائه شد.

مسئول کاروان سلامت جمعیت هلالاحمر شهرستان کرمان با اشاره به اینکه ارزش ریالی خدمات و داروی توزیع شده در این کاروان حدود ۳۵ میلیون ریال است خاطرنشان کرد: کاروان سلامت و امید جمعیت هلالاحمر شهرستان کرمان به بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی روستای دهزیار از توابع بخش چترود شهرستان کرمان خدمترسانی کرد.

عکس از ایمان افضلی

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال