۱۲:۴۲:۵۳ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار بین شهرداری های جیرفت توزیع شد
جیرفت – ایرنا – فرماندار جیرفت گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری ها، دهیاری ها و روستاهای بدون دهیاری در این شهرستان پرداخت شده است.
۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار بین شهرداری های جیرفت توزیع شد

احمد امینی روش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مبلغ ۳۰ میلیارد و ۷۵۸ میلیون تومان به شهرداری جیرفت و مبلغ یک میلیارد و ۶۳۳ میلیون تومان به شهرداری جبالبارز پرداخت شده است.
وی ادامه داد: همچنین مبلغ ۲ میلیارد و ۵۵۸ میلیون تومان به شهرداری درب بهشت و مبلغ یک میلیارد و ۲۷۲ میلیون تومان به شهرداری بلوک پرداخت شد.
فرماندار جیرفت بیان کرد: مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به دهیاری ها و هم چنین مبلغ چهار میلیارد و ۵۴۷ میلیون تومان به روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شده است.
وی به نزدیک شدن ایام نوروز اشاره کرد و گفت: شهرداری ها با برنامه ریزی دقیق زمینه شهری زیبا را ایجاد کنند.
امینی روش از آمادگی همه دستگاه های اجرایی برای ایام نوروز خبر داد و گفت: گردشگران، سفیران فرهنگی جامعه هستند و خاطرات خوش گردشگران از جیرفت می تواند نقش مهمی در موقعیت اقتصادی این شهر ایفا کند.
شهرستان جیرفت با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت از پنج بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه، جبالبارز و اسفندقه تشکیل شده و در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
۷۴۵۰/۷۴۲۹/ ۵۰۵۴


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال