۱۲:۴۲:۵۷ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرونده فرد هتاک به ارزش های انقلاب در حال رسیدگی است
جیرفت – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: پرونده فرد هتاک به مقام ولایت فقیه، سپاه پاسداران و بسیج به صورت ویژه در حال رسیدگی است.
پرونده فرد هتاک به ارزش های انقلاب در حال رسیدگی است

سرهنگ رضا محمدرضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی رصد شبانه روزی پلیس فتای جیرفت از هتاکی فردی در یکی از شبکه های اجتماعی، بلافاصله این مساله به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا، پس از مشاهده ادله دیجیتال جرم و غیر قابل انکار و نشر جملات وقیح، سخیف و بی ادبانه شخصی معلوم الحال در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موبایلی، که شأن ولی فقیه و جایگاه ولایت فقیه و شجره طیبه بسیج و سپاه را رعایت ننموده بود، بلافاصله پرونده تشکیل و به حوزه قضا ارسال که هم اکنون درحال رسیدگی است. ‌
فرمانده انتظامی جیرفت اظهار داشت: ترویج منکر در فضای سایبری ممنوع است و پلیس با هماهنگی مرجع قضایی با تمام توان با چنین افرادی که بخواهند پا را فراتر از قانون بگذارند و از خطوط قرمز نظام عدول کنند برابر قانون برخورد خواهد کرد.
سرهنگ محمدرضایی ضمن تشکر از تمامی کسانی که دغدغه برخورد با افراد هتاک در فضای مجازی را دارند تاکید کرد: پلیس فتا با نظارت مستمر و شبانه روزی در این فضا در صدد برقراری امنیت و آرامش روانی شهروندان خواهد بود و ضمن شناسایی مجرمان فضای سایبری، بدون هیچ گونه اغماضی، برخورد قانونی مناسب صورت خواهد گرفت.
شهرستان جیرفت با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت از پنج بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه، جبالبارز و اسفندقه تشکیل شده و در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
۷۴۵۰// ۵۰۵۴


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال