۱:۱۴:۳۱ - جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای دقیق برنامه های اقتصاد مقاومتی، اولویت کار مدیران است
استاندار کرمان با تشریح بخشی از اقدامات انجام گرفته شده در حوزه اقتصاد مقاومتی در این استان گفت : برنامه های اقتصاد مقاومتی بر مبنای سیاست های ۲۴ گانه تدوین شده اند و جزو اولویت های کاری مدیران است .
اجرای دقیق برنامه های اقتصاد مقاومتی، اولویت کار مدیران است

شعارسال:استاندار کرمان با تشریح بخشی از اقدامات انجام گرفته شده در حوزه اقتصاد مقاومتی در این استان گفت : برنامه های اقتصاد مقاومتی بر مبنای سیاست های ۲۴ گانه تدوین شده اند و جزو اولویت های کاری مدیران است .

محمدجواد فدائی روز چهارشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان افزود:معتقدیم که اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در توسعه استان، ایجاد اشتغال و رفع فقر و محرومیت موثر است و روند توسعه استان را شتابان می کند.

وی ادامه داد: در نشست آینده این ستاد دستگاه های اجرایی باید میزان پیشرفت فیزیکی و جذب ریالی پروژه های اقتصاد مقاومتی را اعلام کنند.

فدائی اظهارداشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده،طرح های اقتصاد مقاومتی که زمان اتمام آن در سال جاری پیش بینی شده است، باید در اسرع وقت تکمیل شده و به بهره برداری برسند.

استاندار کرمان بر تهیه گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی طرح های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری ۱۴۶ طرح باید به بهره برداری می رسید که ۴۱ پروژه به به بهره برداری رسیده و ۱۰۵ پروژه باقی مانده است.

فدائی با اشاره به این مطلب که برخی مسئولان آمارها را جدی نمی گیرند و روی این اعداد حساس نیستند، گفت: اعداد باید درست و قابل اعتماد باشد زیرا ما مسئول هستیم و باید بر اساس آمار صحیح، برنامه ریزی و اقدام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: راستی آزمایی درباره اعداد اشتغال ایجاد شده و میزان پیشرفت فیزیکی طرح ها نیز باید انجام شده و گزارش آن در نشست بعدی اقتصاد مقاومتی مطرح شود.

استاندار کرمان ادامه داد: در مجموع ۱۶۰۰ واحد صنعتی در استان کرمان وجود دارد که از این تعداد ۷۰۰ واحد فعال و ۵۰۰ واحد نیمه راکد و ۴۰۰ مورد راکد هستند که از مجموع واحدهای راکد، ۲۴ واحد فعال شده است.

فدائی بر تقویت بدنه کارشناسی در دستگاه ها برای تدوین و اجرای برنامه های اثرگذار تاکید کرد و گفت: مدیریت از بدنه کارشناسی استفاده کرده و کار می کند و اگر بدنه کارشناسی تخصص لازم را ندارد، باید تغییر یابد.

شعارسال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار۱اسفند ۹۷، کدخبر: ۸۱۵۰۵۳،www.borna.news


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال