۱:۰۰:۲۱ - شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کرمان| سینمای شهرستان بافت تعطیل شده است
نماینده مردم شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس با بیان اینکه مجتمع فرهنگی شهرستان با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی تعطیل شده و نیمه کاره مانده است گفت: سینمای شهرستان بافت تعطیل شده است.
کرمان| سینمای شهرستان بافت تعطیل شده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بافت، علیبرز بختیاری عصر امروز در نخستین گردهمایی هنرمندان و اهالی فرهنگ شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه که با حضور سیدعباس صالحی وزیر ارشاد برگزار شد با تسلیت شهادت تعدادی از پاسداران در حادثه تروریستی چند روز اخیر اظهار داشت: ملت ایران از این اقدامات ددمنشانه نمیترسند و این دشمنی را فراموش نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه مجموعهای از مواهب الهی را در خود دارند گفت: شهرستان بافت به سلحشوری در کشور معروف است.

نماینده مردم شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هنرمند واقعی خداوند متعال است که این منطقه به این زیبایی را خلق کرده و آنچه هستیم هدیه خداوند است افزود: سینمای شهرستان بافت تعطیل شده در حالی که چهل سال پیش در این منطقه سینما بوده است.

وی با بیان اینکه مجتمع فرهنگی شهرستان با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی تعطیل شده و نیمه کاره مانده است عنوان کرد: از نظر کتابخانه و عرضه کتاب در شهرستان مشکلات زیادی داریم.

بختیاری با اشاره به اینکه موسیقی نواحی در شهرستان بسیار متنوع است و انتظار داریم دبیرخانه دائمی موسیقی نواحی کشور همچنان در استان کرمان بماند گفت: وقتی امکانات اولیه در ادارات و نمایندگیهای فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه وجود ندارد چگونه میتوان انتظار داشته باشیم که فعالیتهای فرهنگی هنری توسعه پیدا کند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال