19:57:40 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸ میلیارد تومان عوارض شهری در زرند پرداخت نشده است
۸ میلیارد تومان عوارض شهری در زرند پرداخت نشده است
به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله خنجری عصر دوشنبه در همایش برنامه ریزی اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد کار شورای تأمین شهرستان زرند در زمینه سرمایه گذاری است، اظهارکرد: یکی از زمینه هایی که در شهرستان زرند باید ایجاد شود بحث امنیت است. خبر جدید  ۱۴ شی

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله خنجری عصر دوشنبه در همایش برنامه ریزی اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد کار شورای تأمین شهرستان زرند در زمینه سرمایه گذاری است، اظهارکرد: یکی از زمینه هایی که در شهرستان زرند باید ایجاد شود بحث امنیت است.

خبر جدید  برگزاری رزمایش محمد رسول الله درشهرستان انار

وی با عنوان اینکه شهر زرند ۶۰ هزار و ۳۰۰ نفر جمعیت دارد، تصریح داشت: این جمعیت به دلیل صنعتی بودن شهر زرند تا ۱۵ سال آینده به بیش از ۸۰ هزار نفر افزایش می یابد.

فرماندار زرند افزود: وسعت شهرستان زرند پنج هزار و ۳۰۰ کیلومتر مربع است که فرصت سرمایه گذاری زیادی در این وسعت وجود دارد.

خبر جدید  شهربابک میزبان فرزندان گمنام حضرت زهرا (س)

وی با اشاره به اینکه تعامل خوبی در شهرستان زرند وجود دارد، بیان کرد: هر ماه بیش از پنج میلیارد تومان یارانه در شهرستان زرند پرداخت می شود.

خنجری با عنوان اینکه شورای شهر، شهرداری و مردم مثلث اقتصادی را تشکیل می دهند، اضافه داشت: هشت میلیارد تومان عوارض در شهر زرند پرداخت نشده است و باید مردم را به سمتی جهت دهیم که عوارضات خود را بپردازند.

خبر جدید  تجلیل از اهدا کنندگان مستمر خون در کرمان+مصاحبه

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال