19:29:14 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷ میلیارد تومان پروژه آماده اجرا در استان کرمان وجود دارد
۷ میلیارد تومان پروژه آماده اجرا در استان کرمان وجود دارد
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی حسینی نژاد عصر دوشنبه در همایش برنامه ریزی اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری با عنوان اینکه بالاترین سرمایه گذاری در بین استان های کشور با یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در یزد انجام شده است، اظهارکرد: بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه در استان کرمان طی سال

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی حسینی نژاد عصر دوشنبه در همایش برنامه ریزی اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری با عنوان اینکه بالاترین سرمایه گذاری در بین استان های کشور با یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در یزد انجام شده است، اظهارکرد: بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه در استان کرمان طی سال جاری افتتاح و کلنگ زنی شده است.

وی با عنوان اینکه هفت میلیارد تومان پروژه آماده اجرا در استان کرمان است، تصریح داشت: همدلی در استان کرمان شکل گرفته است.

خبر جدید  برگزاری مراسم آبروی محله در روستای ساقی انار

مدیرکل صنعت و معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه در بحث زغالسنگ در استان کرمان با مشکلات زیادی روبرو بوده ایم، افزود: تکمیل ظرفیت های ارزش افزوده نیز نگاهی با اشتغال دارد.

وی افزود: مجموعه سرمایه گذاری فولاد، کرومیت، مس در استان کرمان بیش از ۳۶ هزار میلیارد تومان در قالب پروژه های اقتصاد مقاومتی است.

خبر جدید  کرمان در آستانه جهش بزرگ اقتصادی است

حسینی نژاد با بیان اینکه یکی از بحث های سرمایه گذاری در استان کرمان بحث خدمات است، تأکید کرد: یکی از ظرفیت های استان کرمان ایجاد پروژه های انرژی پاک است.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت صادرات کشور ۴۰۸ درصد است، بیان کرد: ظرفیت صادرات پسته استان کرمان ۸۰۰ میلیارد تومان است.

خبر جدید  جاده‌های استان کرمان در ایام نوروز جان 42 نفر را گرفت

مدیرکل صنعت و معدن و تجارت استان کرمان با ابراز اینکه صنایع تبدیلی پسته یک ظرفیت خوب در شهرستان زرند است، عنوان کرد: اساتیدی که در دانشگاه های زرند فعالیت می کنند از اساتید نمونه کشور هستند.

وی ادامه داد:  بحث گردشگری معدن از ظرفیت های خوب شهرستان زرند است که باید این بحث جدی گرفته شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال