14:51:27 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۵ درصد روستاهای استان کرمان از نعمت گاز بهره مند هستند
۷۵ درصد روستاهای استان کرمان از نعمت گاز بهره مند هستند
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی صبح شنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان نوبت دوم علامه حلی منطقه یک ناحیه آموزش و پرورش کرمان اظهار داشت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ۸۲۸ دانشجو در استان داشتیم و هیچ دانشگاهی در استان وجود نداشت و افراد در یک مؤسسه آموزشی تحصیل می‌کردند این

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی صبح شنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان نوبت دوم علامه حلی منطقه یک ناحیه آموزش و پرورش کرمان اظهار داشت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ۸۲۸ دانشجو در استان داشتیم و هیچ دانشگاهی در استان وجود نداشت و افراد در یک مؤسسه آموزشی تحصیل می‌کردند این در حالیست که امروز ۱۱۰ مرکز آموزش عالی در کرمان در حال ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان هستند.

وی با اشاره به اینکه سه هزار و ۴۰۰ مگاوات تولید برق در استان داریم، گقت: در حالی کرمان در حوزه انرژی صادر کننده و تامین کننده برق به سراسر  کشور شده است و ما قبل از انقلاب نیروگاه برق در استان کرمان نداشتیم.

خبر جدید  کرمان جزو امن ترین استان های کشور است

رزم حسینی افزود: بزرگترین نیروگاه انرژی خورشیدی کشور در ماهان با ظرفیت ۲۰ هزار مگاوات تولید برق در سال گذشته به بهره برداری رسیده است.

وی عنوان کرد: قبل از انقلاب در حوزه سلامت فقط یک بیمارستان در استان وجود داشت و مابقی درمانگاه و مراکز بهداشت بودند اما امروز در ۲۳ شهرستان استان بیمارستان های نو مجهز داریم.

استاندار کرمان بیان کرد: قبل از انقلاب شهر و روستاهای استان کرمان از نعمت گاز بی بهره بودند اما امروز ۷۵ درصد روستاها و ۸۰  درصد شهرهای ما از نعمت گاز برخوردار هستند.

رزم حسینی ابراز داشت: امروز سبک آموزشی در کشور تغییر کرده و در خواست دارم وضعیت دانش‌آموزان و معلمان نظام آموزشی دنیا را مطالعه کنید.

خبر جدید  نوجوانان و دانش آموزان عاشورایی در کرمان +گزارش

وی گفت: در مدارس کشورهای جهان اول، ابتدا شخصیت افراد را تربیت می کنند و بعد علمشان را بالا می برند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه ۲۰ درصد شهدای عالی مقام کشور از جامعه فرهنگیان هستند، افزود: چالش امروز ما در حوزه مدیریتی و ناکارآمدی مدیریتی در نظام اداری کشور است.

زرم حسینی با اشاره به اینکه استان کرمان پایلوت تفویض اختیارات در کشور شده است، افزود: در صورت کنار گذاشتن خودکامگی و خودخواهی سیاسی، استان کرمان می‌تواند با این افزایش اختیارات سبک جدیدی در اداره کشور را ارائه کند.

خبر جدید  بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک در کرمان کنترل شده است

وی ابراز داشت: هشت هزار دانش‌آموز تیزهوش در استان کرمان  وجود دارد و این یک  ثروت و ظرفیت بزرگی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

استاندار کرمان ادامه داد: استانداری کرمان این آمادگی را دارد که تعدادی از این افراد نخبه را در کنار خود و سایر مسئولان استانی داشته باشد و از نظرات آنها بهره بگیرد.

رزم حسینی با اشاره به اینکه همه آنهایی که ثروت آفریدند، الزاما افراد دانشمندی نبودند، گفت: ای کاش می‌توانستیم افراد تیزهوشی را در مدرسه کسب و کار داشته باشیم و تولید علم و ثروت را محقق کنیم.  

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال