17:10:57 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۷۲ نفر در جاده های استان کرمان جان باختند
۶۷۲ نفر در جاده های استان کرمان جان باختند
به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی بلوردی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیسیون راه های استان کرمان اظهار داشت: تعداد فوتی های راه های برون شهری  در ۹ ماه نخست سال جاری ۶۷۲ نفر  بود که نسبت به  مدت مشابه سال گذشته ۲۵.۶ درصد افزایش یافته است و در این زمینه رتبه دوم را به

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی بلوردی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیسیون راه های استان کرمان اظهار داشت: تعداد فوتی های راه های برون شهری  در ۹ ماه نخست سال جاری ۶۷۲ نفر  بود که نسبت به  مدت مشابه سال گذشته ۲۵.۶ درصد افزایش یافته است و در این زمینه رتبه دوم را به خود اختصاص داده ایم.

وی  با اشاره به اینکه در زمینه تعداد فوتی ها در تصادفات برون شهری در بین استان های کشور رتبه چهارم را به خود اختصاص داده ایم، افزود: در سال گذشته ۵۳۲ نفر در جاده های برون شهری استان فوت شدند که امسال در این زمینه رشد داشته ایم.

خبر جدید  گندم زارهای ارزوئیه در معرض خطر کرم خوشه خوار گندم

بلوردی گفت: تعداد تصادفات فوتی و جرحی ما در استان کرمان نسبت به سال گذشته آنچنان افزایش پیدا نکرده و تنها ۲.۴ درصد و تعداد فقره تصادف فوتی ۹ درصد افزایش یافته است، اما تعداد فوتی ها ۲۵.۶ درصد افزایش پیدا کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان بیان کرد: یکی از نتیجه گیری های که از این آمار می توان گرفت این که سرعت حرکت ماشین ها بیشتر شده است.

وی عنوان کرد: ۵۰ درصد تصادفات در راه های برون شهری استان در جاده های اصلی و ۴۹ درصد در محورهای فرعی و روستایی است.

بلوردی با اشاره به اینکه ۴۲۲ فقره تصادفات منجر به فوت در سطح استان رخ داده است، تصریح کرد: ۶۰ درصد کشته شدگان تصادفات در جاده های اصلی و ۳۵ درصد در جاده های فرعی و روستایی جان خود را از دست داده اند.  

خبر جدید  مدیریت جهادی؛ اولین راهکار برای حل مشکلات امروزی جامعه

وی بیان داشت: در بررسی عامل تصادفات انجام شده از مجموعع ۴۲۲ تعداد فقره تصادفات منجر به فوت ۲۳۸ فقره به علت واژگونی، ۱۵۰ فقره برخورد چند وسیله با یکدیگر و ۳۴ فقره مربوط به عابر پیاده است.

مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان عنوان کرد: ۱۰ محور پرتصادف استان در ۱۰ ماه نخست سال جاری به ترتیب بم – کرمان، کرمان – سیرجان، کرمان – رفسنجان، رفسنجان – انار و … است.

بلوردی با اشاره به اینکه پراید و پژو بیشترین کشته شدگان تصادف را به خود اختصاص داده اند، افرود: در تصادفات ۶۳ درصد سواری ها و ۱۸ درصد موتورسیکلت ها مقصر بودند و این در حالیست که مواردی که اتوبوس ها مقصر بودند خیلی کم است.  

خبر جدید  ششمین سوگواره استانی تعزیه در کرمان برگزار می شود

 وی ابراز داشت: در تحلیل انجام شده ۵۰ درصد اکثر تصادفات در بین ساعت ۱۶ تا ۲۰ شب رخ داده اند.  

بلوردی با اشاره به اینکه اکثر جاده های استان کرمان مجهز به تردد شمار هستند، گفت: تردد در استان کرمان در سال گذشته ۷۳ میلیون بوده که در سال جاری به ۸۲ میلیون رسیده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال