8:55:37 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴ رستوران بزرگ در کرمان پلمب شد
۴ رستوران بزرگ در کرمان پلمب شد
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا میرزاپور شنبه شب در حاشیه بازدید هیئت عالی امنیت غذایی از اغذیه فروشی های شهر کرمان اظهار داشت: در بازدید های شب گذشته چهار واحد صنفی اعم از رستوران و مرکز تهیه غذای آماده (فست فود) بزرگ در شهر کرمان برای انجام تحقیقات تکمیلی و جلوگیری از امحای عدله به

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا میرزاپور شنبه شب در حاشیه بازدید هیئت عالی امنیت غذایی از اغذیه فروشی های شهر کرمان اظهار داشت: در بازدید های شب گذشته چهار واحد صنفی اعم از رستوران و مرکز تهیه غذای آماده (فست فود) بزرگ در شهر کرمان برای انجام تحقیقات تکمیلی و جلوگیری از امحای عدله به صورت موقت پلمب شد.

وی ادامه داد: پس از کسب گزارش هایی مبنی بر عدم رعایت نکات بهداشتی که می تواند منجر به تهدید بهداشت عمومی باشد، بلافاصله بازدید از چندین واحد صنفی در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

خبر جدید  کاهش 60 درصدی فوتی‌های ناشی از حوادث حین کار در کرمان

قاضی میرزاپور، نماینده دادستان کرمان در هیئت عالی امنیت غذایی اظهار داشت: خوشبختانه در مجموع وضعیت اکثر رستوران ها و مراکز عرضه مواد غذایی در شهر کرمان مطلوب است.

وی گفت: دستگاه قضائی به همراه ضابطان این اطمینان خاطر را به شهروندان می دهد که با اندک متخلفان قبل از اینکه بتوانند بهداشت عمومی جامعه را به خطر بیاندازند با قاطعیت برخورد می کند.

خبر جدید  شعارمان توسعه و ولایتمداری است

میرزاپور بیان کرد: در راستای ارتقای امنیت غذایی جامعه طی چندین دوره از واحدهای تولید و عرضه مواد غذایی به همراه ضابطان دادگستری از جلمه کارشناسان اداره بهداشت، دامپزشکی، استاندارد، نیروی انتظامی و… بازدید به عمل آمده است.

وی اعلام کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی می توانند مراتب را با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب گزارش نمایند و سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت نیز  به طور شبانه روزی و در تمام ایام هفته، آماده دریافت شکایت‌ درباره تخلفات مراکز عرضه مواد غذایی است.

خبر جدید  هم اندیشی هنرمندان در کرمان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال