13:33:51 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰ حلقه چاه غیرمجاز در شهربابک مسدود شد
۴۰ حلقه چاه غیرمجاز در شهربابک مسدود شد
به گزارش خبرنگار مهر، رمضان آقامحمدی پیش از ظهر سه شنبه در شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان شهربابک اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۰ حلقه چاه غیرمجاز در سطح شهرستان شناسایی شده و مسدود شده است. وی اظهار داشت: از مجموع ۲۷۴ هزار مترمربع اراضی رفع تصرف شده، ۱۵۷ هزار متر مربع

به گزارش خبرنگار مهر، رمضان آقامحمدی پیش از ظهر سه شنبه در شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان شهربابک اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۰ حلقه چاه غیرمجاز در سطح شهرستان شناسایی شده و مسدود شده است.

وی اظهار داشت: از مجموع ۲۷۴ هزار مترمربع اراضی رفع تصرف شده، ۱۵۷ هزار متر مربع توسط اداره مسکن و شهرسازی، ۱۰۰ هزار متر مربع توسط شرکت آب منطقه ای، ۱۰ هزار مترمربع توسط اداره منابع طبیعی و ۷۵۰۰ متر مربع توسط بنیاد مسکن رفع تصرف شده است.   

خبر جدید  زمین لرزه ۳.۱ ریشتری هجدک را تکان داد

آقامحمدی با تاکید بر حفظ اراضی ملی اظهار داشت: دستگاه قضائی با متخلفان و زمین خواران اراضی ملی، منابع طبیعی، حریم و بستر رودخانه ها برخورد قاطع و قانونی می کنند.

وی گفت: هدف از تشکیل این شورا، ارائه راهکارهایی برای حفظ حقوق بیت‌المال، حفظ حقوق عامه، هم‌افزایی، شناسایی خلاء‌های قانونی و تقویت یگان‌های عمل کننده است.

خبر جدید  خواب آمریکا برای منطقه خاورمیانه

رئیس دادگستری شهرستان شهربابک با بیان اینکه برداشت غیرمجاز شن و ماسه در شهرستان و تخریب بی‌رویه پوشش گیاهی باعث افزایش ریزگردها در شهربابک شده است، گفت: در این راستا  به ۶۱ نفر اخطار داده‌ایم و ضرورت دارد، نقشه و اسناد مالکیت اراضی ملی و دولتی تهیه شود.

وی همچنین از تشکیل اکیپ های مختلف در جهت پیشگیری از هرگونه سوء استفاده، زمین خواری و تصرف اراضی ملی ویژه ایام عید نوروز خبر داد.

خبر جدید  تخلفات دفترخانه ها ۵۰ درصد کاهش یافته است

ایمان شهسواری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک گفت: دستگاه قضائی آماده  برخورد قاطع و قانونی با زمین‌خواران اراضی ملی است و در این موضوع  با هیچ کسی مسامحه و اغماض نمی‌شود و تا کنون نیز دستورات قاطع در این زمینه صادرشده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال