20:14:22 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳ تن موادمخدر در کرمان کشف شد
۳ تن موادمخدر در کرمان کشف شد
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی اسدی فر گفت: استان کرمان به دلیل موقعیت جغرافیایی به عنوان خاکریز ورودی شرق کشور در حوزه مواد مخدر محسوب می شود. وی افزود: بر اساس این شرایط جغرافیایی، همکارانم در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر با تمرکز بر خرده

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی اسدی فر گفت: استان کرمان به دلیل موقعیت جغرافیایی به عنوان خاکریز ورودی شرق کشور در حوزه مواد مخدر محسوب می شود.

وی افزود: بر اساس این شرایط جغرافیایی، همکارانم در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر با تمرکز بر خرده فروشان مواد با هماهنگی دستگاه  قضائی طرح برخورد با مواد مخدر را به مرحله اجرا گذاشتند.

خبر جدید  تلف شدن دو آهو بر اثر کم آبی در قلعه گنج

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: در این طرح، طی یک هفته گذشته ۱۳۰ خرده فروش مواد مخدرو ۱۱۸ معتاد در سطح استان شناسایی و دستگیرشدند.

وی تصریح کرد: همچنین در این طرح طی این مدت پلیس استان با اشراف اطلاعاتی بر محورهای مواصلاتی بیش از سه هزار و ۲۰۰ کیلو گرم مواد مخدر کشف کرد و ۲۵ دستگاه وسیله نقلیه مرتبط با این حوزه توقیف شد و ۴۸ نفر قاچاقچی در مجموع عملیات پلیس دستگیر شدند.

خبر جدید  هم‌چنان از محرومیت جنوب کرمان می‌گوییم

سردار بنی اسدی فر مهمترین این عملیات را درگیری مسلحانه پلیس با اشرارمسلح در شب گذشته در شرق استان بر شمرد و کشف در این عملیات بیش از یک هزار و ۲۰۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و پلیس کهنوج نیز نیم تن مواد مخدر کشف کرد.

وی با اشاره به لزوم عزم همگانی در مبارزه با مواد مخدر گفت: هر نقطه از محورهای مواصلاتی استان نام و یاد شهیدانی را در خود نهفته است که جان خود را برای امنیت و سلامت این مرز و بوم نثار کردند و پلیس استان نیز با تمام توان از این امنیت حراست می کند و خواب را از چشمان مخلان امنیت می زداید.

خبر جدید  احداث 90 برج مخابراتی در مناطق زلزله زده کرمان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال