12:15:24 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵تن اقلام مورد نیاز مناطق زلزله‌زده کوهبنان تامین شد/ ادامه فعالیت گروه‌های جهادی برای بازسازی مناطق زلزله‌زده
۲۵تن اقلام مورد نیاز مناطق زلزله‌زده کوهبنان تامین شد/ ادامه فعالیت گروه‌های جهادی برای بازسازی مناطق زلزله‌زده
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان گفت: گروه‌های جهادی وارد فاز جمع آوری کمک‌های مردمی شدند و در قالب کمپین آه کوهبنان بیش از ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده تامین شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، ناصر بهروز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان ، در رابطه با برگزاری اردو‌های جهادی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان گفت: گروه‌های جهادی وارد فاز جمع آوری کمک‌های مردمی شدند و در قالب کمپین آه کوهبنان بیش از ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده تامین شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، ناصر بهروز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان ، در رابطه با برگزاری اردو‌های جهادی زمستانه گفت: در فاصله بین دو ترم حدود ۷۰۰ نفر در قالب ۲۵ گروه جهادی به مناطق محروم استان در شهرستان‌های کهنوج، بم و مناطق زلزله زده و حاشیه شهر کرمان اعزام شدند.

 

 بهروز افزود: براساس شناسایی‌هایی که در هر منطقه صورت پذیرفته و برپایه ظرفیت‌های آن منطقه فعالیت‌های گروه‌های جهادی تقسیم بندی شده است که شامل توانمندسازی، مباحث فرهنگی، رفع آسیب‌های اجتماعی، پروژه‌های عمرانی مثل طرح‌های آبرسانی، سرویس‌های بهداشتی و ساخت مدارس بوده است.

خبر جدید  مردم دیار نخل و آفتاب ۲۲ بهمن تماشایی را رقم زدند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان با اشاره به ماموریت گروه‌های جهادی اظهار داشت: نگاه ما به اردو‌های جهادی، حل مساله است یعنی سعی کردیم معضلات را پیدا کنیم و نسبت به حل آن مساله گام‌های موثری برداریم.

وی در رابطه با فعالیت‌های جهادی در منطقه زلزله زده کوهبنان تشریح کرد: از روز ابتدایی زلزله تا کنون بیش از ۷۰۰ نفر از دانشجویان جهادگر در منطقه حضور پیدا کردند که در ابتدا عملیات آواربردای و امداد و نجات را انجام می‌دادند و در روز‌های بعد از زلزله خدماتی همچون راه اندازی آشپزخانه که قریب به ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین مردم توزیع شد.

خبر جدید  کار تیم صبای قم در بیرون کشیدن بازیکنان از زمین اخلاقی نبود

بهروز گفت: گروه‌های جهادی اکنون وارد فاز جمع آوری کمک‌های مردمی شده اند و در قالب کمپین “آه کوهبنان” بیش از ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده تامین شده است که این اقلام شامل کانکس، پتو، کنسروجات و دارو می‌باشند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان با تاکید بر استمرار حضور گروه‌های جهادی در مناطق زلزله زده خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی از این به بعد بیشتر در مناطق زلزله زده حضور خواهند داشت و این فعالیت‌ها تا دو سال آینده جهت کمک به بازسازی و ساخت و ساز مناطق آسیب دیده ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  اجرای طرح گفتمان انقلاب اسلامی

بهروز در خصوص اردو‌های جهادی نوروزی گفت: در ایام نوروز بیش از ۱۵۰۰ نفر در قالب گروه‌های جهادی جهت اتمام پروژه‌های نیمه تمام قبلی و تمرکز بر حاشیه شهر کرمان و حضور در شهرک‌های سیدی، صنعتی و انتهای شهرک پدر در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی و کمک به خانواده‌های آسیب دیده به فعالیت می‌پردازند

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال