11:55:23 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد از زندان های استان کرمان آزاد می شوند
۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد از زندان های استان کرمان آزاد می شوند
به گزارش خبرنگار مهر، سید حجت الله موسوی قوام صبح چهارشنبه در نشست اعضاء هیات امناء ستاد دیه گفت: زمینه آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد با پرداخت مبلغ پنج میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فراهم شده است. از کل مبلغ فراهم شده مبلغ دو میلیارد

به گزارش خبرنگار مهر، سید حجت الله موسوی قوام صبح چهارشنبه در نشست اعضاء هیات امناء ستاد دیه گفت: زمینه آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد با پرداخت مبلغ پنج میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فراهم شده است.

از کل مبلغ فراهم شده مبلغ دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال توسط ستاد دیه کشور، مبلغ ۷۱۱ میلیون ریال توسط ستاد دیه استان و مبلغ دو میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال از محل تسهیلات قرض الحسنه دولتی است.

خبر جدید  همایش ورزشکاران زورخانه‌ای رفسنجان برگزار می‌شود

موسوی بیان داشت: این تعداد از مددجویان مربوط به زندانهای کرمان، رفسنجان، بم، کهنوج و سیرجان هستند که تعداد یک نفر محکوم به پرداخت دیه در حوادث رانندگی، پنج نفر محکوم به پرداخت بدهی مالی و مابقی محکومین به پرداخت مهریه و نفقه است.

وی بیان داشت: یکی از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تشکیل ستاد دیه است که به دست شهید بزرگوار لاجوری تاسیس شد تا گره از کار بنده ای از بندگان خداوند که به صورت ناخواسته وارد زندان شده باز شود.

خبر جدید  بازدید آژانس های سازمان ملل متحد از مراکز درمانی کرمان

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۲۰۰ مددجوی جرائم غیرعمد از سطح زندانهای استان آزاد شده اند که نقش خیران و مردم بسیار موثر بوده و در این زمینه همت خیران برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد قابل تقدیر و قدردانی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال