15:12:29 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۶۰ هزار دانشجو در دانشگاه شهید باهنر کرمان تحصیل می کنند
۱۶۰ هزار دانشجو در دانشگاه شهید باهنر کرمان تحصیل می کنند
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی طاهر پیش از ظهر پنجشنبه در همایش ملی پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها با حضور معاون اول قوه قضاییه در دانشگاه شهید باهنر کرمان اظهار داشت: هماهنگی، هم‌افزایی و همراهی بیشتر دستگاه قضا با دانشگاه یکی از اهداف همایش ملی پیشگیری از خشونت است. وی با اشاره به اینکه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی طاهر پیش از ظهر پنجشنبه در همایش ملی پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها با حضور معاون اول قوه قضاییه در دانشگاه شهید باهنر کرمان اظهار داشت: هماهنگی، هم‌افزایی و همراهی بیشتر دستگاه قضا با دانشگاه یکی از اهداف همایش ملی پیشگیری از خشونت است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه شهید باهنر کرمان حدود ۴۲ سال قبل به دست رادمردی بلند همت مرحوم علیرضا افضلی‌پور و همسرش روان‌شاد بانو فاخره صبا بنا نهاده شد، افزود: این دانشگاه از ابتدای تاسیس تاکنون با سرعت در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیت نسل های پویا و متخصص توفیقات و افتخارات بزرگی را رقم زده است.

خبر جدید  کشف انبار وسایل خانگی احتکار شده در کرمان+ فيلم

طاهرتصریح کرد: دانشگاه کرمان به عنوان دانشگاه مادر در استان و یکی از بزرگترین دانشگاه‌های جامع جنوب شرق حدود ۱۶ هزار دانشجو، ۶۵۰ نفر عضو هیئت علمی، ۱۰۲ نفر استاد تمام و پروفسور، ۱۵۰ نفر دانشیار و بیش از یک هزار دانشجوی دکترای تخصصی و بیش از چهار هزار دانشجوی کارشناسی ارشد در ۴۰۰ رشته و گرایش در این دانشگاه در ۱۱ دانشکده و شش پژوهشکده مشغول به کارهای آموزشی و پژوهشی هستند.

خبر جدید  1.5 نفر، متوسط فوت شدگان تصادفات جاده‌های برون شهری کرمان

وی عنوان کرد: بیش از ۶۰ انجمن علمی، ۱۵ کانون فرهنگی، اجتماعی و ۹ تشکل دانشجویی در دانشگاه شهید باهنر فعالیت می‌کنند و موفقیت های زیادی کسب کرده اند.

طاهر تصریح کرد: همایش پیشگیری از خشونت به این علت برگزار شده است تا با روش‌های علمی و کاربردی در این باره بحث کارشناسی و دقیق صورت گیرد و بی شک یکی از رسالت های بزرگ دانشگاهیان ارائه راهکارهای علمی راهگشا در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی است.

خبر جدید  دومین نشست طوایف در کرمان برگزار می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال