13:03:37 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵۹۶ پایگاه ویژه جشن نیکوکاری در کرمان ایجاد می شود
۱۵۹۶ پایگاه ویژه جشن نیکوکاری در کرمان ایجاد می شود
به گزارش خبرنگار مهر، یحیی صادقی ظهر سه شنبه در نشست خبری با اشاره به نزدیک شدن به روز ۱۴ اسفند ماه سالگرد تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته جشن نیکوکاری در سراسر استان برگزار می شود. وی شعار امسال را «جوانه لبخند

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی صادقی ظهر سه شنبه در نشست خبری با اشاره به نزدیک شدن به روز ۱۴ اسفند ماه سالگرد تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته جشن نیکوکاری در سراسر استان برگزار می شود.

وی شعار امسال را «جوانه لبخند می کاریم» عنوان کرد و افزود: هزار و ۵۹۶ پایگاه ثابت و سیار در سطح استان آماده جمع آوری کمک های مردمی هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان اضافه کرد: در روز ۱۶ اسفند مراسم هفته نیکوکاری در مدارس استان اجرا می شود که زنگ آن در مدرسه باقرزاده در خیابان شهید مصطفی خمینی نواخته خواهد شد.

صادقی ادامه داد: پایگاه های کمیته امداد در سطح استان مستقر خواهد شد و در روز جمعه مورخ ۱۸ اسفند در میعادگاه های نماز جمعه منتظر حضور سبز مردم هستیم.

خبر جدید  افزايش سه برابری آمار گردشگران ریگان

وی با اشاره به فعالیت بالغ بر ۹۰۰ نیرو در این زمینه یادآور شد: در این راستا ۴۰۰ هزار پاکت جمع آوری کمک های مردمی در مدارس توزیع شده است.

صادقی اظهار داشت: در این اقدام خداپسندانه ارگان هایی از جمله صدا و سیما، شهرداری، آموزش و پرورش، شهرداری و مجامع امور صنفی با این اداره کل همکاری می کنند.

 وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به وضعیت خاص کرمان گفت: اگر چه این استان جزو ثروتمندترین استان های کشور است ولی نقاط محروم در آن بسیار وجود دارد و وضعیت حاد است.

خبر جدید  آتش سوزی در مرکز بهداشت قلعه گنج+فیلم

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم تا از تمامی ظرفیت های آن بدون توجه به حاشیه ها استفاده کنیم، افزود: ایجاد اشتغال و درآمد پایدار یکی از برنامه های اصلی این نهاد است که در طول سال به جد دنبال می شود.

وی با اشاره به اینکه در کارگروه اشتغال استان در ابتدای سال برنامه مشخص شده برای این نهاد ایجاد اشتغال برای چهار هزار مددجوی جویای کار تحت پوشش این نهاد بوده است، افزود: خوشبختانه تا کنون شش هزار و ۸۴۰ فرصت شغلی ایجاد شده است که تا پایان سال این آمار افزایش خواهد یافت.

صادقی اظهارداشت: خوشبختانه کمیته امداد در مقایسه با سایر ارگان های متولی ایجاد شغل جلوتر و بهتر عمل کرده است.

خبر جدید  تهیه و ساخت ۱۰۰۰ کانکس در کرمان آغاز شده است/ ارسال کانکس به هجدک از هفته آینده

وی اظهار داشت: در این راستا یک مجموعه صنعتی برای ۱۵۰ نفر از افراد تحت پوشش این مجموعه ایجاد اشتغال کرده است که حاضر است در سال جدید ظرفیت را دو برابر کند.

صادقی در بخش دیگری از صحبت های خود به برگزاری همایشی برای تقدیر از خیران کشوری به دلیل کمک به مددجویان تحت پوشش کمیته امام خمینی کرمان در هفته گذشته خبر داد و افزود: خیرانی در کشور به خصوص در تهران داریم که سالانه مبالغی بالغ بر یک میلیارد تومان به مددجویان استان کرمان کمک می کنند به طوری که بعضی از آنها حتی یک بار هم استان کرمان را ندیده اند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال