16:28:10 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۳۰ دوربین کنترل سرعت در جاده های استان کرمان نصب می شود
۱۳۰ دوربین کنترل سرعت در جاده های استان کرمان نصب می شود
به گزارش خبرنگار مهر، خداداد مقبلی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیسیون راه های استان کرمان اظهار داشت: در سال جاری ۳۰۰ کیلومتر روکش آسفالت در جاده های استان انجام شده است و ۹۰۰ کیلومتر از مسیر جاده های استان شیب شیروانی آنها اصلاح شده است. وی با اشاره به اینکه اکثر تصادفات در

به گزارش خبرنگار مهر، خداداد مقبلی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیسیون راه های استان کرمان اظهار داشت: در سال جاری ۳۰۰ کیلومتر روکش آسفالت در جاده های استان انجام شده است و ۹۰۰ کیلومتر از مسیر جاده های استان شیب شیروانی آنها اصلاح شده است.

وی با اشاره به اینکه اکثر تصادفات در بزرگراه‌های استان اتفاق افتاده است، عنوان کرد: در مسیر کرمان به سیرجان ۱۶ دوربین و در مسیر کرمان به بم ۱۴ دوربین کنترل سرعت نصب شده است.

خبر جدید  چند کرمانی متقاضی اهدای عضو هستند؟

مقبلی با اشاره به اینکه در کنار اقدامات فیزیکی، اقدامات فرهنگی انجام داده ایم، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت هزار دانش آموزی که در مدارس حاشیه جاده ها در حال تحصیل هستند را آموزش داده ایم و در شش شهرستان استان آموزش های پنج گانه ایمنی ارائه کردیم.

خبر جدید  سال گذشته برای چند نفر کرمانی در اربعین ویزا صادر شد؟

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان تصریح کرد: در شهرستان های استان کرمان نقاط حادثه خیر را بررسی کرده ایم و تا آنجا توانسته ایم اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده ایم اما با وجود همه این اقدامات افزایش تلفات در تصادفات را داشته ایم.

خبر جدید  تعامل و همکاری صمیمانه؛ راهکار اصلی حل مشکلات مردم

وی ادامه داد: اگر بتوانیم تا اردیبهشت سال آینده ۱۳۰ دوربین جدید را نصب کنیم می توانیم سرعت را کنترل کنیم و در این صورت پلیس می تواند حضور بهتری داشته باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال