10:17:04 - چهارشنبه 13 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گلایه کمالی پور از عدم اجرای قانون بازنشستگی توسط استاندار کرمان
گلایه کمالی پور از عدم اجرای قانون بازنشستگی توسط استاندار کرمان
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به اطلاعاتی که دارم، ۶۹ نفر از مدیران کل، معاونین، فرمانداران و معاونین استاندار مشمول قانون بازنشستگی هستند و نهایتا مدت زمان تنظیم شده ومهلت مقرر شده برای اجرای این قانون، در حال تمام شدن است و ضمانت اجرایی آن مشخص است. شعار سال: یحیی

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به اطلاعاتی که دارم، ۶۹ نفر از مدیران کل، معاونین، فرمانداران و معاونین استاندار مشمول قانون بازنشستگی هستند و نهایتا مدت زمان تنظیم شده ومهلت مقرر شده برای اجرای این قانون، در حال تمام شدن است و ضمانت اجرایی آن مشخص است.

شعار سال: یحیی کمالی پور در گفتگو باشبکه اطلاع رسانی راه آرمانبا اطرح این سوال که چرا استاندار کرمان قانون بازنشستگی را در استان اجرا نمی کند، گفت: باتوجه به اطلاعاتی که دارم، ۶۹ نفر از مدیران کل، معاونین، فرمانداران و معاونین استاندار مشمول قانون بازنشستگی هستند و نهایتا مدت زمان تنظیم شده ومهلت مقرر شده برای اجرای این قانون، در حال تمام شدن است و ضمانت اجرایی آن مشخص است.

خبر جدید  پل سیدی شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چرا استان کرمان از سایر استان ها عقب تر است و استاندار نسبت به اجرای قانون بازنشستگی تسریع نمی کند؟

وی خاطرنشان کرد: این قانون به دلیل ضرورت هایی که در جامعه وجود داشت تصویب شده و انتظار می رود استاندار کرمان به عنوان فردی که اهل جبهه و جهاد است، بیشتر به اجرای قوانین در حوزه استان توجه داشته باشد.

خبر جدید  اعزام ۲۸ کاروان سلامت و امید به مناطق محروم کرمان

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری راه آرمان ، تاریخ انتشار ۱۸آذر ۹۶، کدمطلب:۱۸۲۲۰۱، www.armanekerman.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال