9:06:46 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گشایش نمایشگاه نقاشی «هم نگار» در شهرستان زرند
گشایش نمایشگاه نقاشی «هم نگار» در شهرستان زرند
نمایشگاه نقاشی «هم نگار» با تعداد بیش از ۳۰ اثر نقاشی شده با تکنیک ترکیب مواد (کلاژ، رنگ روغن، اکرلیکومرکب و …) اثر هنرمند جوان سرکارخانم زهره ابراهیمی زرندی درمحل نگارخانه آذرستان شهرستان زرند دایر گردید.  به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ در آستانه فرارسیدن روز زن و گرامیداشت مقام مادر نمایشگاه نقاشی هم نگار

نمایشگاه نقاشی «هم نگار» با تعداد بیش از ۳۰ اثر نقاشی شده با تکنیک ترکیب مواد (کلاژ، رنگ روغن، اکرلیکومرکب و …) اثر هنرمند جوان سرکارخانم زهره ابراهیمی زرندی درمحل نگارخانه آذرستان شهرستان زرند دایر گردید.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ در آستانه فرارسیدن روز زن و گرامیداشت مقام مادر نمایشگاه نقاشی هم نگار با تکنیک ترکیب مواد (کلاژ، رنگ روغن، اکرلیکومرکب و ……) اثر هنرمند جوان سرکارخانم زهره ابراهیمی زرندی با حضور رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر زرند و جمع کثیری ازهنرمندان علاقمند به هنر‌های تجسمی درمحل نگارخانه آذرستان شهرستان زرند دایر گردید.
خانم زهره ابراهیمی زرندی که کارشناس نقاشی با گرایش نقاشی رشته هنر‌های تجسمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان هست، هدف از برپایی این نمایشگاه را نشان دادن جایگاه زن در جامعه امروزی و استفاده از این هنر تجسمی با استفاده تکنیک ترکیب موادو تابلو‌ها روایتگر دلهره، شادی و غم‌های زنان به شیوه مدرنیزه بیان نمود و افزود: تکنیک نقاشی همراه با کلاژ و نقوش سنتی مانند پته کرمان است، نقوشی که بیشتر مختص استان کرمان هست وجایگاه زن را در افکار سنتی بنمایش گذاشته است.
احمد رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ما اعلام داشت: نگارخانه‌ها فضایی خلاق برای رویارویی هنرمند و مردم و بستری مناسب در راستای ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطبان است.
وی با بیان اینکه هنرمند یکی از پایه‌های اصلی فرهنگ ایران اسلامی است، تصریح کرد: امید زیادی داریم که خانم ابراهیمی یکی از چهره‌های درخشان هنری در آینده باشد وبر همین اساس مادر تلاش هستیم تا با همکاری مسئولان و متولیان امر بیش از گذشته شاهد شکوفایی فرهنگ و فعالیت‌های هنری شهرستان زرخیز زرند باشیم.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به زمان بازدید علاقه‌مندان از نمایشگاه «هم نگار» نیز اشاره نمود و افزود: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌تواند از تاریخ ۱۴ الی ۲۱ اسفند ماه صبح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۲ ظهرو عصر‌ها از ساعت ۱۷ الی ۳۰/۲۰ به خیابان چمران، نبش خیابان معلم نگارخانه آذرستان مراجعه نمایند و از آثار این هنرمند زرندی دیدن فرمایند.
شایان ذکر است تابلو‌های نقاشی این نمایشگاه قابل فروش می‌باشند و علاقمندان می‌توانند ضمن بازدید از آثار مذکور نسبت به خرید تابلو با قیمت مناسب اقدام نمایند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال