21:37:53 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گروه جهادی شهید حججی فعالیت خود را در روستای جهان‌آباد آغاز کرد
گروه جهادی شهید حججی فعالیت خود را در روستای جهان‌آباد آغاز کرد
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله گفت: در راستای رفع محرومیت در کشور، گروه جهادی ۱۵ نفره شهید محسن حججی فعالیت عمرانی خود را در روستای فرخ‌آباد شهرستان عنبرآباد آغاز کرد. شعار سال: حجت‌الله پاداش امروز از فعالیت گروه جهادی محسن حججی در روستای فرخ آباد شهرستان عنبرآباد خبر داد و اظهار داشت: در راستای رفع

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله گفت: در راستای رفع محرومیت در کشور، گروه جهادی ۱۵ نفره شهید محسن حججی فعالیت عمرانی خود را در روستای فرخ‌آباد شهرستان عنبرآباد آغاز کرد.

شعار سالحجت‌الله پاداش امروز از فعالیت گروه جهادی محسن حججی در روستای فرخ آباد شهرستان عنبرآباد خبر داد و اظهار داشت: در راستای رفع محرومیت در کشور، گروه جهادی ۱۵ نفره شهید محسن حججی فعالیت عمرانی خود را در روستای فرخ‌آباد شهرستان عنبرآباد آغاز کرد.

وی اظهار داشت: این گروه فعالیت ۷ روزه خود را در راستای فعالیت‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی ادامه می دهند و ساخت مسجد را برای روستائیان در برنامه دارند.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه روستای فرخ‌آباد در فاصله ۲۸۰ کیلومتری از استان کرمان بوده و ۱۲۰ نفر جمعیت دارد، تصریح کرد: این گروه جهادی ۱۵ نفره بوده و از حوزه امام خامنه‌ای شهرستان عنبرآباد است و فعالیت آن‌ها در این روستا ۷ روز ادامه دارد.

پاداش تصریح کرد: میل به خدمت به مردم و تحمل سختی‌های آن، نقطه‌ای نورانی در باطن انسان است، آن را هر چه می‌توانید در جان خود گسترش دهید و نگذارید آفت‌ها، سودجوئی، خودنمایی، تنبلی و … آن را گِل‌اندود کند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار ۲۷بهمن ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۱۱۲۶۰۰۱۷۳۹، www.farsnews.com

خبر جدید  واکسیناسیون بیماری لمپی اسکین در شهربابک
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال