20:34:28 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ احداث مدرسه استثنایی شهر زهکلوت رودبار جنوب زمین زده شد
کلنگ احداث مدرسه استثنایی شهر زهکلوت رودبار جنوب زمین زده شد
در مراسمی با حضور جمعی از مردم و مسئولان، کلنگ احداث مدرسه استثنایی نوین شهر زهکلوت در شهرستان رودبار زمین زده شد. به گزارش ایلنا از کرمان، امام‌جمعه شهر زهکلوت در این مراسم به اهمیت کار خیر اشاره کرد و اظهار داشت: مدرسه سازی یک کار معنوی ماندگار است و ثواب اخروی برای انسان نیکوکار

در مراسمی با حضور جمعی از مردم و مسئولان، کلنگ احداث مدرسه استثنایی نوین شهر زهکلوت در شهرستان رودبار زمین زده شد.

به گزارش ایلنا از کرمان، امام‌جمعه شهر زهکلوت در این مراسم به اهمیت کار خیر اشاره کرد و اظهار داشت: مدرسه سازی یک کار معنوی ماندگار است و ثواب اخروی برای انسان نیکوکار به همراه دارد.

حجت الاسلام بامری در ادامه به جایگاه معنوی مدرسه در جامعه اشاره کرد و بیان داشت: خیران مدرسه‌ساز انسان‌های ارزشمندی هستند که برای فراهم کردن مکان مناسب برای رشد علم و دانش اموال خود را صرف می‌کنند و به همین سبب این اقدام خیران مورد احترام افراد جامعه است.

خبر جدید  استقبال از پیکر ۹ شهید گمنام و شهید مدافع حرم در کرمان

سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در ادامه این آیین با بیان این که  ساخت مدرسه لذت بخش ترین کار و اندوخته ای ارزشمند برای آخرت است تصریح کرد: خیران مدرسه ساز پشتوانه های اصلی آموزش و پرورش در توسعه عدالت آموزشی هستند .

مهران باهری در ادامه معلم را به عنوان مهم‌ترین رکن فعالیت‌های آموزش و پرورش استثنایی برشمرد و خاطرنشان کرد: کار کردن با دانش‌آموزان استثنایی سخت است اما وقتی با عشق و علاقه همراه می‌شود لذت بخش است.

خبر جدید  آغاز توزیع بنزین یورو 4 در شهرستان کرمان

وی با اشاره به این که جذب مشارکت خیران در راستای توسعه فضای آموزشی استان و رفع محرومیت هم برای دانش‌آموزان عادی وهم برای دانش آموزان استثنایی مهم‌ترین رویکرد آموزش و پرورش استثنایی است، بیان داشت: معلم، دانش‌آموز، فضا و تجهیزات آموزشی در توسعه علمی کشور نقش مهمی را ایفا می کنند.

خبر جدید  کاهش 60 درصدی فوتی‌های ناشی از حوادث حین کار در کرمان

بر پایه این گزارش با حضور مسئولان محلی شهر زهکلوت و معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب کلنگ مرکز استثنایی نوین شهر زهکلوت در زمینی به مساحت ۱۸۰۰مترمربع و زیر بنای ۶۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون تومان به زمین زده شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال