16:58:58 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ‌زنی احداث کارخانه تولید سفال در نرماشیر
کلنگ‌زنی احداث کارخانه تولید سفال در نرماشیر
عملیات اجرایی پروژه کارخانه تولید سفال در نرماشیر با حضور وزیر اقتصاد آغاز شد. به گزارش ایلنا، مسعود کرباسیان که همراه معاونان و مدیران ستادی وزارت اقتصاد در استان کرمان بسر می‌برد، در ادامه برنامه‌های خود در شهرستان نرماشیر، با حضور در مراسم کلنگ زنی پروژه مذکور و گفت‌وگو با مجریان و سرمایه‌گذاران پروژه، ضمن

عملیات اجرایی پروژه کارخانه تولید سفال در نرماشیر با حضور وزیر اقتصاد آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مسعود کرباسیان که همراه معاونان و مدیران ستادی وزارت اقتصاد در استان کرمان بسر می‌برد، در ادامه برنامه‌های خود در شهرستان نرماشیر، با حضور در مراسم کلنگ زنی پروژه مذکور و گفت‌وگو با مجریان و سرمایه‌گذاران پروژه، ضمن تقدیر از تلاش آنها برای ایجاد اشتغال محلی در قالب مشارکت و همیاری مبتنی بر اعتماد و همنوایی گروهی، از عزم بسیار جدی دولت در حمایت از پروژه های اشتغال‌زا با سرمایه خرد خبر داد‌.

خبر جدید  قیمت خرید توافقی گوجه فرنگی در جنوب کرمان به ازای هر کیلوگرم ۳۷۰ تومان

 پروژه کارخانه تولید سفال در نرماشیر با ظرفیت تولید پنج هزار قالب در روز، متعلق به بخش خصوصی بوده و با سرمایه گذاری  معادل ۳ میلیارد تومان تعداد ‌۴۰ نفر را شاغل به کار می کند. 

این پروژه با مشارکت ۸۳ خانوار روستایی کلید خورده و بخشی از اعتبارات آن نیز از محل صندوق توسعه روستایی کارآفرینی امید تامین شده است.

خبر جدید  حکم نصب پارچه بر سر در میوه فروش به دلیل تخلف گرانفروشی اجرا شد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال