19:22:30 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کرمان جزو استان های برتر در پرداخت تسهیلات
کرمان جزو استان های برتر در پرداخت تسهیلات
به گزارش خبرنگار مهر، محمد جواد فدایی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: کارگروه رفع موانع تولید یکی از کارگروه های مهمی است که جلسات زیادی برای رفع مشکلات در راستا  واحدهای تولیدی و خدماتی  اعم از کشاورزی، صنعتی، معدنی، تجاری و… برگزار شده است. وی در خصوص تسهیلات داده شده

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جواد فدایی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: کارگروه رفع موانع تولید یکی از کارگروه های مهمی است که جلسات زیادی برای رفع مشکلات در راستا  واحدهای تولیدی و خدماتی  اعم از کشاورزی، صنعتی، معدنی، تجاری و… برگزار شده است.

وی در خصوص تسهیلات داده شده به تولید کننده ها افزود: فعالیت های فنی منابع مالی در کارگروه تسهیلات موانع تولید مطرح می شود و پس از آن تصویب نهایی در کارگروه رفع موانع تولید انجام خواهد شد.

 فدایی بیان داشت: مسائلی که در این کارگروه  مطرح می شود بخش عمده آن مربوط به مسائل مالی می شود و مشکلاتی که تولید کننده ها با بانک ها دارند و به مشکلاتی اعم از بدهی مالیاتی، عدم پرداخت به موقع بدهی ها، درست نبودن کارشناسی اولیه یا تسهیلاتی که در نظر گرفته شده کافی نبوده و… پرداخته می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسع منابع استانداری کرمان تصریح کرد: برخی جلسات رفع موانع تولید حدود شش ساعت به طول می انجامد لذا مجبور می شویم وارد ریز بحث های کارشناسی شویم تا بتوانیم تصمیم های عملی و درستی بگیریم.

وی اظهار کرد: مبنا ما بر این اساس نیست که تصمیماتی در این کارگروه ها گرفته شود که در آینده قابل اجرا نباشد باید بتوانیم درست به مسائل رسیدگی کنیم.

فدایی بیان داشت: استان کرمان از لحاظ مبلغ تسهیلات که برای مصوبات تولید داشته است جزو استان های اول کشور به لحاظ پرداخت مبلغ ها و ثبت سامانه است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال