3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کرمان، پايلوت تحول آفريني در نظام اداري کشور
کرمان، پايلوت تحول آفريني در نظام اداري کشور
مژده ديگري از سفر رئيس دولت تدبير و اميد براي استان کرمان: خبرگزاري آريا- وقتي قرعه دومين سفر استاني رياست جمهوري در دولت دوازدهم به نام کرمان افتاد، اين استان با طبقي پر از ۱۰ هزار ميليارد تومان پروژه افتتاحي و نيز ۱۰ هزار ميليارد تومان پروژه آماده کلنگ زني از اين سفر استقبال کرد


مژده ديگري از سفر رئيس دولت تدبير و اميد براي استان کرمان:

کرمان، پايلوت تحول آفريني در نظام اداري کشور

خبرگزاري آريا- وقتي قرعه دومين سفر استاني رياست جمهوري در دولت دوازدهم به نام کرمان افتاد، اين استان با طبقي پر از ۱۰ هزار ميليارد تومان پروژه افتتاحي و نيز ۱۰ هزار ميليارد تومان پروژه آماده کلنگ زني از اين سفر استقبال کرد تا حلاوت خوش انتخاب اين استان به عنوان پايلوت واگذاري اختيارات، کام کرمانيان کريم را شيرين کند.
به گزارش خبرگزاري آريا، استان کرمان در دوره قبل سفر رياست جمهوري به عنوان پايلوت اقتصاد مقاومتي تعيين شد و سرخوش از اين افتخار و با پيشتازي در اين عرصه، همواره به پيش رفته، در اين دوره به عنوان پايلوت تفويض اختيارات انتخاب شد.
اين استان در طول سال هاي فعاليت دولت تدبير و اميد تجربه واگذاري اختيارات برخي وزرا از جمله وزير کشور و وزير بهداشت و نيز معاون رئيس جمهور، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و رييس سازمان حفاظت محيط زيست را داشته است و امروز به صورت رسمي به عنوان پايلوت واگذاري اختيارات انتخاب شد.
استاندار کرمان به عنوان ايده پرداز لزوم تفويض اختيارات متناسب با مسئوليت ها پيش از اين تاکيد کرده است که با تفويض اختيارات توسعه اي به استان مطابق قانون، شاخص هاي بهبود اقتصادي استان را تضمين مي کنيم.
عليرضا رزم حسيني، تمرکزگرايي را مصيبت توسعه کشور دانسته و خاطرنشان کرد: کرمان نخستين استاني بود که درخواست واگذاري اختيارات را به هيات دولت تقديم کرد و در صورتي که اختيارات حکومتي به استان ها تفويض شود، بهبود شاخص هاي توسعه استان را تضمين خواهيم کرد.
وي همواره تاکيد کرده است: اگر به دنبال خلق مزيت‌هاي جديد در توسعه و پيشرفت استان باشيم بايد اختيارات متناسب با مسئوليت ها داده شود که اين مهم امروز در سفر رياست جمهوري به استان کرمان محقق شد تا مسير توسعه اين استان هموارتر شود.
وي افزود: اگر به دنبال خلق مزيت‌هاي جديد در توسعه و پيشرفت استان باشيم بايد اختيارات متناسب با مسئوليت ها داده شود و در سياست هاي نظام اداري کشور که از سوي مقام معظم رهبري ابلاغ شده، تمرکز زدايي از دولت مرکزي و واگذاري اختيارات به استان‌ها بايد مدنظر قرار گيرد.
رزم حسيني گفت: با توجه به ظرفيت‎هاي موجود در استان، نگاه همه جانبه براي تفويض اختيارات در بخش‎هاي مختلف اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي نياز است تا بتوانيم در امر اشتغال زايي جوانان گام‎هاي مثبتي را برداريم و اين استان‌ها را به مناطق مهاجرپذير تبديل کنيم.
استاندار کرمان افزود: با تفويض اختيارات، بسياري از مشکلات نه تنها در سطح استان‌ها بلکه در سطح کشور هم برطرف مي شود.

خبر جدید  بالاترین وظیفه ملت ایستادگی در مقابل ظلم و استکبار است

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال