10:21:26 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش بارندگی در کرمان/گرد و غبار فردا از کرمان رخت بر می بندد
کاهش بارندگی در کرمان/گرد و غبار فردا از کرمان رخت بر می بندد
مریم سلاجقه در گفتگو با خبرنگار مهر  در خصوص پدیده ریزگردها در استان کرمان، اظهار کرد: امروز علاوه بر ریزگرد وزش باد نسبتا شدید را در شهرستان های انار، رفسنجان، زرند و شرق استان مشاهده خواهیم کرد. وی با اشاره به اینکه امروز وجود غبار و وزش باد در استان کرمان پایدار است، گفت: به

مریم سلاجقه در گفتگو با خبرنگار مهر  در خصوص پدیده ریزگردها در استان کرمان، اظهار کرد: امروز علاوه بر ریزگرد وزش باد نسبتا شدید را در شهرستان های انار، رفسنجان، زرند و شرق استان مشاهده خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز وجود غبار و وزش باد در استان کرمان پایدار است، گفت: به کودکان، سالمندان و بیماران تنفسی توصیه می شود امروز در فضای آزاد قرار نگیرند.

خبر جدید  تمکین نکردن مجدد دولت درباره افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان ادامه داد: رانندگانی که قصد سفر در جاده های استان کرمان را دارند توصیه می شود قبل از سفر از اوضاع جاده ها باخبر شوند.

سلاجقه با بیان اینکه استان کرمان فردا با پدیده وزش باد و گردو خاک مواجه نیست، افزود: استان کرمان تنها امروز به صورت پایدار شاهد وزش باد و گرد و خاک خواهد بود.

خبر جدید  تاکنون ۲۰ سند از اسناد نظام سلطه امضا شده است

وی با اشاره به اینکه سامانه بارشی تقریبا بیشتر کشور را فرا می گیرد، اظهار کرد: استان کرمان فعلا افزایش ابر را خواهد داشت و بارش پیش بینی نمی شود.

وی یادآور شد: امسال استان کرمان نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد کاهش میزان بارندگی را شاهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال