11:59:44 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چاقی تهدید جدی سلامت کودکان
چاقی تهدید جدی سلامت کودکان
رئیس بهزیستی شهرستان کرمان با اشاره به چاقی و اضافه وزن در کودکان به عنوان تهدیدی جدی اظهار کرد: تغییر در الگوی مصرف غذایی، مصرف بی رویه مواد قندی و چربی‌ها، غذاهای چرب و سرخ شده، فست فودها و کم تحرکی منجر به اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان شده است. خبر جدید 

رئیس بهزیستی شهرستان کرمان با اشاره به چاقی و اضافه وزن در کودکان به عنوان تهدیدی جدی اظهار کرد: تغییر در الگوی مصرف غذایی، مصرف بی رویه مواد قندی و چربی‌ها، غذاهای چرب و سرخ شده، فست فودها و کم تحرکی منجر به اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان شده است.

خبر جدید  پیام تبریک مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان به مناسبت روز ارتش

به گزارش ایسنا،«علیرضا احمدی‌پور» با بیان اینکه حدود ۴۶ درصد مرگ و میر در کشور به علت بیماری‌های قلبی و عروقی است، اظهار کرد: چاقی از عوامل بسیار مهم و جدی در بروز این مشکلات به شمار می‌آید.

رئیس بهزیستی شهرستان کرمان با اشاره به چاقی و اضافه وزن در کودکان  به عنوان تهدیدی جدی خاطرنشان کرد: تغییر در الگوی مصرف غذایی، مصرف بی رویه مواد قندی و چربی‌ها، غذاهای چرب و سرخ شده، فست فودها و کم تحرکی منجر به اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان شده است .

خبر جدید  حریق داروخانه در کرمان اطفا شد/اعزام ۲۵ آتش نشان به محل حادثه

«پوران حدیدی» کارشناس مرکز  بهداشت کرمان نیز با تأکید بر افزایش سطح آگاهی عموم جامعه در خصوص تغذیه مناسب گفت: مرکز بهداشت شهرستان  کرمان با همکاری کارشناسان تغذیه مراکز خدمات جامع سلامت شهری اقدام به برپایی کمپین‌هایی در بعضی از ادارات سطح شهرستان هم‌چنین سخنرانی‌هایی در تعدادی از فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ و خانه‌های قرآنی سطح شهر کرده است.

خبر جدید  بیش از دومیلیون قطعه جوجه برای تامین مرغ شب عید در کرمان

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال