16:18:28 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پوشش همه شهرستان‌های استان کرمان با نسل سوم و چهارم تلفن همراه
پوشش همه شهرستان‌های استان کرمان با نسل سوم و چهارم تلفن همراه
به گزارش ایلنا، محمدجواد آذری‌جهرمی امروز در استان کرمان در جمع نخبگان کهنوجی با اشاره به اینکه امروز در کشور با مشکلاتی مواجه هستیم که نباید آنها را انکار کنیم، گفت: باید سعی کنیم برای برطرف کردن مشکلات منطقه و کشورمان گام برداریم. وی با تاکید بر اینکه امروز رهبر انقلاب یک عزت و قدرت

به گزارش ایلنا، محمدجواد آذری‌جهرمی امروز در استان کرمان در جمع نخبگان کهنوجی با اشاره به اینکه امروز در کشور با مشکلاتی مواجه هستیم که نباید آنها را انکار کنیم، گفت: باید سعی کنیم برای برطرف کردن مشکلات منطقه و کشورمان گام برداریم.

وی با تاکید بر اینکه امروز رهبر انقلاب یک عزت و قدرت بزرگی در کشور است که باید قدردان آن باشیم، افزود: پشتوانه مردمی در نظام جمهوری اسلامی قدرت و عزت است. البته قدرت نظامی در جامعه بی‌تاثیر نیست اما آنچه مهم است قدرت مسایل و ایدئولوژی ماست.

خبر جدید  تبديل پایگاههای مقاومت در کرمان به مراکز اشتغالزایی

آذری جهرمی با اشاره به اینکه دشمنان به‌دنبال جدا کردن مردم از بدنه کشور با جنگ، تحریم و غیره هستند، اظهار کرد: نباید چنین اجازه‌ای به دشمنان بدهیم و آنچه در حل مشکلات مهم و تاثیر گذار است داشتن امید است و عده‌ای به‌دنبال این هستند تا با سیاه‌نمایی این امید را از بین ببرند.

خبر جدید  برگزاری جشنواره عشایر در رابر

عضو کابینه دولت تدبیر و امید با بیان اینکه نمایندگان استان کرمان دنبال توسعه زیرساخت‌های منطقه هستند، تصریح کرد: سال‌های گذشته تمام شهرهای استان کرمان به نسل سوم و چهارم ارتباطات وصل شدند.

بالاترین مقام مسوول حوزه ICT کشور با اشاره به زلزله‌های اخیر در استان کرمان، خاطرنشان کرد: قرار شد تمامی مشکلات زیرساختی ارتباطات استان برطرف شود و اکنون حدود ۱۴۰۰ روستا ارتباطاتش برقرار شد و نزدیک ۶۰ درصد روستاها نیز امکان ارتباطاتش برقرار شده است.

خبر جدید  آغاز مرمت و احیاء بناهای تاریخی حوزه جنوب کرمان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که امروز همراه رییس‌جمهوری و تعدادی از اعضای هیات‌دولت به استان کرمان سفر کرده بعد از حضور در جمع نخبگان کهنوجی و بازدید از معدن تیتانیوم این شهرستان راهی منوجان شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال