22:44:26 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پل ولیعصر پلی در اشل بین المللی است/امروز باور‌های مابرای بار دیگر افتتاح می‌شود
پل ولیعصر پلی در اشل بین المللی است/امروز باور‌های مابرای بار دیگر افتتاح می‌شود
مجری پروژه تقاطع غیر همسطح چهار راه ولیعصر کرمان: مهندس موسی نجفی مجری پروژه تقاطع غیر همسطح چهار راه ولیعصر عج کرمان درمراسم افتتاحیه این پروژه اظهار داشت:پل ولیعصر پلی در اشل بین المللی است و بسیاری از المان‌های آن برای اولین بار اتفاق می‌افتد. آسیب پذیرترین نقطه پل سازی آب است و ما توانستیم

مجری پروژه تقاطع غیر همسطح چهار راه ولیعصر کرمان:

مهندس موسی نجفی مجری پروژه تقاطع غیر همسطح چهار راه ولیعصر عج کرمان درمراسم افتتاحیه این پروژه اظهار داشت:پل ولیعصر پلی در اشل بین المللی است و بسیاری از المان‌های آن برای اولین بار اتفاق می‌افتد. آسیب پذیرترین نقطه پل سازی آب است و ما توانستیم برای اولین بار پلی بسازیم که آب نمی‌دهد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛مهندس موسی نجفی مجری پروژه تقاطع غیر همسطح چهار راه ولیعصر عج  کرمان درمراسم افتتاحیه این پروژه اظهارداشت:قرار گاه سازندگی خاتم توانست با تلاش شبانه روزی تیم کاری خود که از خیلی قسمت‌های زندگی خود گذشتند امروز در آستانه بهره برداری یکی از تکنیکی‌ترین و با کیفیت‌ترین ابنیه شهری قرار گیریم.

خبر جدید  آزادی گروگان سیرجانی از چنگال آدم ربایان

نجفی افزود:قبل از انقلاب در کرمان روس‌ها کارخانه‌ای ساخته بودند که کار آن خانه سازی بود بعد از انقلاب آن‌ها رفتند و فکر نمی‌کردند امروز جوانان ایرانی بتوانند نه تنها خانه بلکه پل بسازند.امروز باور‌های مابرای بار دیگر افتتاح می‌شود و آن باور این است که یک کارخانه‌ای در کرمان نهادینه شد که می‌تواند با همین استعداد‌ها و توانایی‌های داخلی برای سالیان متمادی برای این مرز و بوم کار انجام دهد.

خبر جدید  پرونده آلایندگی مجتمع مس سرچشمه در انتظار رای دادگاه تجدید نظر

مهندس نجفی خاطرنشان کرد:پل ولیعصر پلی در اشل بین المللی است و بسیاری از المان‌های آن برای اولین بار اتفاق می‌افتد. آسیب پذیرترین نقطه پل سازی آب است و ما توانستیم برای اولین بار پلی بسازیم که آب نمی‌دهد.

 وی افزود:ساخت یک پل با دهنه ۶۰ متر در فضای شهری یک عظمتی در المان شهری است و این یک کار بزرگ است.خیلی از اشخاص کار ما را با عرضه‌ی خود می‌سنجند و می‌خواهند ما را بی انگیزه کنند، ولی بدانند این کار در نوبه خود منحصر به فرد است.
نجفی در پایان ابراز داشت:کارقرارگاه خاتم یک جهاد عملی است چرا که در این اوضاع بد اقتصادی که از خارج از کشور دچار تحریم هستیم و برخی دوستان نیز در داخل تحریم‌های داخلی را به ما تحمیل کردند موفق شد این کار‌های بزرگ را انجام داد در حقیقت پروژه ولیعصر با همه‌ی قابلیت‌های خود در یک مثلث طلایی زمان، کیفیت و قیمت افتتاح می‌شود.

خبر جدید  تازه دامادی که کروکی مزارش را کشید
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال