13:12:46 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پلمب یک باب رستوران و مرکز تهیه نان فانتزی در کرمان
پلمب یک باب رستوران و مرکز تهیه نان فانتزی در کرمان
نماینده دادستان عمومی و انقلاب کرمان ضمن هشدار به تهدیدکنندگان سلامت غذایی مردم، اعلام کرد: در راستای حفظ حقوق عامه و تامین امنیت غذایی مردم یک رستوران و مرکز تهیه نان فانتزی معروف پلمب شد. به گزارش ایلنا از کرمان، بهنام جعفری با تاکید به اینکه در برخورد با متخلفان امنیت غذایی مردم رافت و

نماینده دادستان عمومی و انقلاب کرمان ضمن هشدار به تهدیدکنندگان سلامت غذایی مردم، اعلام کرد: در راستای حفظ حقوق عامه و تامین امنیت غذایی مردم یک رستوران و مرکز تهیه نان فانتزی معروف پلمب شد.

به گزارش ایلنا از کرمان، بهنام جعفری با تاکید به اینکه در برخورد با متخلفان امنیت غذایی مردم رافت و گذشت جایز نیست، بیان کرد: امنیت‌غذایی مردم، یکی از مهمترین مباحث جامعه است و نیاز به سخت‌گیری‌هایی دارد که منفعتش در نهایت به خود مردم بازخواهد گشت.

خبر جدید  رتبه نخست استان کرمان در اقتصاد مقاومتی درکشور+مصاحبه

این مقام قضایی اظهار داشت: بازدیدهای سرزده هیات عالی بررسی امنیت غذایی و بهداشتی کرمان تاثیر مطلوبی بر کیفیت خدمات‌رسانی مراکز عرضه مواد غذایی در شهر کرمان داشته است و وضعیت این مجموعه‌ها نسبت به گذشته بهتر شده است و در مجموع روند عرضه مواد غذایی در رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌های کرمان مطلوب است.

خبر جدید  میدان بسیج بهسازی و زیباسازی می شود

وی در ادامه گفت: در این بازدید به صنوفی که نواقص بهداشتی جزئی داشتند، تذکرات لازم داده شد و در مواردی که مشکلات و عیوب بهداشتی زیاد بود، دستور پلمب و تشکیل پرونده قضائی طبق ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی با توجه به اینکه این امر تهدید علیه بهداشت عمومی است صادر شد.

خبر جدید  درخواست برای کمک فوری به برخی کشاورزان استان

وی تاکید کرد: تحقق سلامت و بهداشت جامعه در گرو تلاش همگانی و احساس مسئولیت آحاد مردم و مسئولان مربوطه است.

جعفری تصریح کرد: بازرسی‌های هیئت عالی بررسی امنیت غذایی و بهداشتی کرمان ادامه می‌یابد و به مدت زمان خاصی محدود نمی‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال