13:19:46 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه‌ باغ‌ملی همزمان با افتتاح روگذر آزادی تکمیل می شود
پروژه‌ باغ‌ملی همزمان با افتتاح روگذر آزادی تکمیل می شود
به گزارش خبرنگار مهر، سیدمهران عالم‌زاده در حاشیه آیین افتتاح پل باغ‌ملی که با حضور استاندار کرمان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، تعدادی از مدیران استانی و شهری و جمعی از مردم کرمان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: به‌دلیل عدم تملک‌ املاک محدوده‌ این پروژه، بخشی از اقدامات محدوده‌ این

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمهران عالم‌زاده در حاشیه آیین افتتاح پل باغ‌ملی که با حضور استاندار کرمان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، تعدادی از مدیران استانی و شهری و جمعی از مردم کرمان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: به‌دلیل عدم تملک‌ املاک محدوده‌ این پروژه، بخشی از اقدامات محدوده‌ این تقاطع باقی مانده که باید توسط شهرداری انجام شود.

وی ادامه داد: امیدواریم با تملک این املاک و رفع معارض‌های موجود، این پروژه همزمان با زیرگذر آزادی تکمیل شود.

شهردار کرمان با اشاره به علت عنوان برنامه که «آیین بهره‌برداری از پل باغ‌ملی» بود، گفت: قرارگاه خاتم پل را تکمیل کرده، اما بخشی از کار ازجمله تملک املاک مسیری و رفع معارض‌ها که باید توسط شهرداری انجام شود، هنوز به پایان نرسیده است.

خبر جدید  استقرار برخی مدارس غیرانتفاعی، غیراصولی و خلاف ضوابط است

عالم‌زاده افزود: طی یک‌ماه گذشته کار تملک املاک مسیری این پروژه سرعت گرفته و امیدواریم به‌زودی شاهد تکمیل این پروژه باشیم.

وی همچنین موضوع حمل‌ونقل و ترافیک را یکی از چالش‌های مهم شهرها دانست و گفت: در راستای حل این معضل باید اقدامات موازی با دو رویکرد تسهیل حرکت سواره و پیاده‌محور کردن معابر اصلی شهر را پیگیری کرد.

شهردار کرمان از توجه به حمل‌ونقل عمومی و زیرساخت‌های آن، هوشمندسازی ترافیک، اصلاح شبکه‌ معابر و ساخت تقاطع‌های غیرهم‌سطح در راستای تسهیل حرکت سواره، به‌عنوان اقدامات لازم برای حل معضل ترافیک شهر نام برد و گفت: در همین راستا با همت استاندار کرمان تقاطع‌های غیرهم‌سطح در شهر کرمان در دست ساخت است که امروز روگذر باغ‌ملی به بهره‌برداری خواهد رسید.

خبر جدید  لیست مجمع نمایندگان کرمان برای استانداری براساس نگاه اقتصادی است

عالم‌زاده با بیان اینکه از زمان شروع این پروژه ۳۰ ماه می‌گذرد، گفت: هزینه‌ عمرانی این پروژه۴۰ میلیارد تومان و هزینه‌ تملک املاک مسیری و رفع معارض‌های این پروژه ۲۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: اجرای پروژه‌های شهری به‌ویژه تقاطع‌های غیرهم‌سطح نیاز به هماهنگی زیادی با سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان دارد که این هماهنگی بدون همراهی استاندار کرمان مقدور نبوده و نخواهد بود.

شهردار کرمان با بیان اینکه استاندار کرمان به موضوعات شهری دید تخصصی دارد، به طرح‌های پیاده‌محور کردن میدان‌های توحید و شهدا اشاره کرد و گفت: اصلاح معابر، پیاده‌محور کردن برخی معابر و توسعه‌ حمل‌ونقل عمومی نیز در دستور کار استانداری، شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان قرار دارد.

خبر جدید  نرخ 2.2 میلیارد دلاری صادرات کرمان باید به 6.3 برسد

عالم‌زاده درخصوص نحوه‌ برگزاری مراسم افتتاح پل باغ‌ملی گفت: می‌توانستیم این مراسم را در یک سالن برگزار کنیم، اما با رویکرد جدیدِ مدیریت شهری، مراسم در محل پروژه برگزار شد تا مردم نیز در این آیین حضور داشته باشند.

وی ضمن قدردانی از حضور مردم در آیین افتتاح پل باغ‌ملی، از همه‌ مدیران دستگاه‌های اجرایی و افرادی که در اجرای پروژه‌های شهری با شهرداری همکاری کرده‌اند نیز تشکر کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال