12:40:08 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایان عملیات اکتشاف و پی‌جویی ۹ پهنه معدنی استان کرمان
پایان عملیات اکتشاف و پی‌جویی ۹ پهنه معدنی استان کرمان
معاون امور معدن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: ۱۹ پهنه برای اکتشاف واگذار شده که ۹ مورد، پایان عملیات اکتشاف و پی جویی را اعلام کرده‌اند. به گزارش ایسنا، «احمد حسن‌زاده» امروز ۲۵ بهمن ماه در جلسه بررسی عملکرد پهنه‌های اکتشافی استان کرمان اظهار کرد: ۲۵ پهنه معدنی در

معاون امور معدن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: ۱۹ پهنه برای اکتشاف واگذار شده که ۹ مورد، پایان عملیات اکتشاف و پی جویی را اعلام کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، «احمد حسن‌زاده» امروز ۲۵ بهمن ماه در جلسه بررسی عملکرد پهنه‌های اکتشافی استان کرمان اظهار کرد: ۲۵ پهنه معدنی در استان را برای اکتشاف، پی‌جویی و شناسایی تعریف کردیم که ۱۹ مورد از آن‌ها برای اکتشاف واگذار شده است.

خبر جدید  ساخت گنبد و مقاوم سازی حرم مطهر امام حسین(ع) با آخرین فناوری روز دنیا انجام می‌شود

وی افزود: دو پهنه به‌علت نداشتن متقاضی، آزاد شده و یک پهنه به دلیل اینکه در محدوده محیط زیست واقع بود، در اشل واگذاری قرار داده نشده است.

حسن‌زاده تصریح کرد: ۹ مورد از ۱۹ پهنه واگذار شده، پایان عملیات اکتشاف و پی‌جویی را اعلام کرده‌اند و سایر پهنه‌ها نیز گزارش‌های خود را ارائه کرده که در مرحله نهاییِ بررسی است.

خبر جدید  گرما ، عامل تلف شدن آهو

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان یادآور شد: با توجه به این‌که نتیجه فعالیت‌های اکتشافی امیدوارکننده است، امیدواریم پس از صدور پروانه، اکتشافات تفصیلی و نیمه تفصیلی آغاز شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال