9:37:01 - پنج‌شنبه 28 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارلمان معلمان استان کرمان تشکیل می شود
پارلمان معلمان استان کرمان تشکیل می شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: پارلمان معلمان استان به منظور استفاده از ظرفیت فکری و مشورتی فرهنگیان در استان تشکیل می شود. شعار سال: محمد محسن بیگی در اختتامیه گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با اشاره به فعالیت بیش از ۴۵ هزار فرهنگی در استان تاکید کرد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: پارلمان معلمان استان به منظور استفاده از ظرفیت فکری و مشورتی فرهنگیان در استان تشکیل می شود.

شعار سالمحمد محسن بیگی در اختتامیه گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با اشاره به فعالیت بیش از ۴۵ هزار فرهنگی در استان تاکید کرد: معلمان، محور اصلی تعلیم و تربیت هستند و ما به عنوان مدیر با آنها باید ارتباط برقرار کنیم.

خبر جدید  کسب رتبه دوم کشوری در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی

وی از بازنشستگان فرهنگی به عنوان گنجینه های آموزش و پرورش نام برد و بر استفاده از ظرفیت های آنها در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزش و پرورش تاکید کرد.

محسن بیگی خاطر نشان کرد: انجام کار مشارکتی و استفاده از خرد جمعی در برنامه ها، تصمیم ها و فعالیت ها مسیر تحقق اهداف را هموارتر می کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: باید حریم و حرمت مدرسه را حفظ کنیم و اجازه ندهیم افراد برای رسیدن به اهداف خود از ظرفیت و امکانات آموزش و پرورش استفاده کنند.

خبر جدید  کوچ علم از دانشگاه

محسن بیگی با بیان این که نوع آسیب‌های اجتماعی در جامعه ما نسبت به زمان قبل تغییر کرده است، خاطر نشان کرد: مدارس مهمترین مکان برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند.

وی مدیریت بر منابع مالی و استانی در آموزش و پرورش را ضروری دانست و گفت: مدیریت منابع مالی آسان ترین مسیر برای تحقق اقتصاد مقاومتی در آموزش و پرورش است.

خبر جدید  آغاز ثبت نام حج تمتع از اول اسفند

محسن بیگی در استفاده از فرصت های اوقات فراغات دانش آموزان برای آموزش مهارت های زندگی و توانمند سازی برابر پیشگیری از آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار ۶دی ۹۶، کدمطلب:۵۷۵۳۴۹، www.ilna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال