9:37:01 - پنج‌شنبه 28 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارلمان معلمان استان کرمان تشکیل می شود
پارلمان معلمان استان کرمان تشکیل می شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: پارلمان معلمان استان به منظور استفاده از ظرفیت فکری و مشورتی فرهنگیان در استان تشکیل می شود. شعار سال: محمد محسن بیگی در اختتامیه گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با اشاره به فعالیت بیش از ۴۵ هزار فرهنگی در استان تاکید کرد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: پارلمان معلمان استان به منظور استفاده از ظرفیت فکری و مشورتی فرهنگیان در استان تشکیل می شود.

شعار سالمحمد محسن بیگی در اختتامیه گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با اشاره به فعالیت بیش از ۴۵ هزار فرهنگی در استان تاکید کرد: معلمان، محور اصلی تعلیم و تربیت هستند و ما به عنوان مدیر با آنها باید ارتباط برقرار کنیم.

خبر جدید  بیکاری دلیل اصلی بروز آسیب‌های اجتماعی است

وی از بازنشستگان فرهنگی به عنوان گنجینه های آموزش و پرورش نام برد و بر استفاده از ظرفیت های آنها در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزش و پرورش تاکید کرد.

محسن بیگی خاطر نشان کرد: انجام کار مشارکتی و استفاده از خرد جمعی در برنامه ها، تصمیم ها و فعالیت ها مسیر تحقق اهداف را هموارتر می کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: باید حریم و حرمت مدرسه را حفظ کنیم و اجازه ندهیم افراد برای رسیدن به اهداف خود از ظرفیت و امکانات آموزش و پرورش استفاده کنند.

خبر جدید  احیای امر به معروف و نهی از منکردر شهرستان ارزوئیه

محسن بیگی با بیان این که نوع آسیب‌های اجتماعی در جامعه ما نسبت به زمان قبل تغییر کرده است، خاطر نشان کرد: مدارس مهمترین مکان برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند.

وی مدیریت بر منابع مالی و استانی در آموزش و پرورش را ضروری دانست و گفت: مدیریت منابع مالی آسان ترین مسیر برای تحقق اقتصاد مقاومتی در آموزش و پرورش است.

خبر جدید  گزارش زمین‌شناسی آمریکا از زمین‌لرزه صبح جمعه کرمان

محسن بیگی در استفاده از فرصت های اوقات فراغات دانش آموزان برای آموزش مهارت های زندگی و توانمند سازی برابر پیشگیری از آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار ۶دی ۹۶، کدمطلب:۵۷۵۳۴۹، www.ilna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال