20:36:41 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزیر ورزش و جوانان راهی کرمان می‌شود
وزیر ورزش و جوانان راهی کرمان می‌شود
وزیر ورزش و جوانان همراه رئیس‌جمهور و جمعی از وزرای کشور برای بازدید و افتتاح چند پروژه ملی و استانی به استان کرمان سفر می‌کند. به گزارش ایلنا از کرمان، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، حسن روحانی همراه جمعی از وزرای کشور، فردا پنجشنبه برای بازدید و افتتاح چندین پروژه شهرستان سیرجان به استان

وزیر ورزش و جوانان همراه رئیس‌جمهور و جمعی از وزرای کشور برای بازدید و افتتاح چند پروژه ملی و استانی به استان کرمان سفر می‌کند.

به گزارش ایلنا از کرمان، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، حسن روحانی همراه جمعی از وزرای کشور، فردا پنجشنبه برای بازدید و افتتاح چندین پروژه شهرستان سیرجان به استان کرمان سفر می‌کند.

خبر جدید  همایش نظارت عالی کاهش پیک بار برق در کرمان + مصاحبه

وزرای کشور به‌عنوان نماینده رئیس‌جمهور ضمن بازدید از پروژه های برخی شهرستان‌های استان، مشکلات آن‌ها را نیز بررسی می‌کنند تا در جلسه شورای اداری استان تصمیم گیری‌های لازم صورت گیرد.

مسعود سلطانی‌فر نیز قرار است با سفر به شهرستان شهربابک و انار ضمن بازدید از پروژه‌های صنایع مس و پروژه های ورزشی اداره ورزش و جوانان، در جریان مسائل و مشکلات این دو شهرستان نیز قرار گیرد.

خبر جدید  برگزاری همایش مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور

بازدید از مجموعه ورزشی شهدای مس، بازدید جاده بین استانی شهرستان خاتم، بازدید چاه فیروز، افتتاح زمین چمن مصنوعی شهرستان انار(متعلق به صنایع مس) وحضور در شورای اداری این شهر به منظور جمع بندی مشکلات آن از برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمان خواهد بود.

سلطانی‌فر در آخرین برنامه خود در شورای اداری استان کرمان که در محل استانداری برگزار می‌شود، حضور می‌یابد.

خبر جدید  کم اطلاعی باعث به وجود آمدن آسیب‌های اجتماعی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال