13:11:04 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورود دستگاه قضایی به پروژه های عمران شهری در صورت تضییع حقوق عمومی
ورود دستگاه قضایی به پروژه های عمران شهری در صورت تضییع حقوق عمومی
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به مسائل پروژه‌های عمران شهری گفت: ما از سوی دستگاه‌های نظارتی و قضایی این نگرانی را اعلام می‌کنیم و می گوییم خدای ناکرده اگر روند به سمت تضییع حقوق عمومی برود، ناچار هستیم ورود کنیم. به گزارش ایسنا، یداله موحد امروز ۳۰ بهمن ماه در جلسه شورای حفظ

رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به مسائل پروژه‌های عمران شهری گفت: ما از سوی دستگاه‌های نظارتی و قضایی این نگرانی را اعلام می‌کنیم و می گوییم خدای ناکرده اگر روند به سمت تضییع حقوق عمومی برود، ناچار هستیم ورود کنیم.

به گزارش ایسنا، یداله موحد امروز ۳۰ بهمن ماه در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان با اشاره به بررسی وضعیت پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهر کرمان اظهار کرد: سوال مردم این است که شهرداری و شورا چه برنامه‌ای برای پروژه‌ها دارد؟ مغازه داران گلایه‌مند هستند.

خبر جدید  برگزاری همایش قرآنی در شهرستان ارزوئیه

وی افزود: این دغدغه باید پاسخ داده شود که شورا و شهرداری چه مسیری را می‌خواهند بروند؟

وی تصریح کرد: تاکنون حدود ۱۳۰ میلیارد تومان از بیت المال زمین و پول گذاشته شده، علاوه بر این‌که مغازه داران از کار و کسب خود باز مانده‌اند و دو سال از آغاز پروژه‌ها گذشته است.

خبر جدید  کشف ۷۸ کیلوگرم حشیش در رودبارجنوب

رییس کل دادگستری استان کرمان اظهار کرد: ما از سوی دستگاه‌های نظارتی و قضایی این نگرانی را اعلام می‌کنیم و می‌گوییم خدای ناکرده اگر روند به سمت تضییع حقوق عمومی برود، ناچار هستیم ورود کنیم.

وی گفت: اگر اشکال فنی وجود دارد، باید رفع شود و مسائل مالی باید تامین شود و نباید ذهن مردم درگیر و برای آن‌ها دغدغه ایجاد شود.

خبر جدید  بی مهری برخی افراد نسبت به سپاه وکارنامه خوبش

وی افزود: در جایی که مصالحه شده و تهاتر شکل بگیرد، که خوب است، اما اگر جایی کسی بخواهد منفعت نامشروعی ببرد، دستگاه قضایی ورود کرده و مسائل را حل می کند و کمک می کند تا کار پیش برود و در کنار شهرداری قرار داریم و از تمام ظرفیت‌های قانونی برای تملک‌ها استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال