9:11:52 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واگذاری طرح تیتانیوم کهنوج بعد از گذشت سه دهه به بخش خصوصی
واگذاری طرح تیتانیوم کهنوج بعد از گذشت سه دهه به بخش خصوصی
مسلم مروجی‌فرد با اشاره به بررسی آخرین وضعیت و مشکلات طرح تیتانیوم کهنوج و همچنین مس کرور عنبرآباد اظهار کرد: با تلاش‌های فراوان این سازمان، طرح مهم و استراتژیک تیتانیوم کهنوج بعد از گذشت سه دهه به بخش خصوصی واگذار شد.

شعارسال: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: با تلاش‌های فراوان این سازمان، طرح مهم و استراتژیک تیتانیوم کهنوج بعد از گذشت سه دهه به بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مسلم مروجی‌فرد با اشاره به بررسی آخرین وضعیت و مشکلات طرح تیتانیوم کهنوج و همچنین مس کرور عنبرآباد اظهار کرد: با تلاش‌های فراوان این سازمان، طرح مهم و استراتژیک تیتانیوم کهنوج بعد از گذشت سه دهه به بخش خصوصی واگذار شد.

خبر جدید  گازرسانی به ۱۳ محور صنعتی کرمان در سال‌جاری دنبال می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان عنوان کرد: این موضوع از دستاوردهای مهم در حوزه صنایع معدنی جنوب کرمان بوده و نتایج خوب و اثرگذار آن را در آینده نزدیک با رشد سریع روند ساخت و تکمیل این مجتمع صنایع معدنی و زمینه‌سازی ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، شاهد خواهیم بود.

خبر جدید  تصویب طرح ایجاد بندر خشک درمنطقه جیرفت

مروجی‌فرد با تأکید بر اینکه مصوب شده هرچه سریعتر طرح مهم مس کرور عنبرآباد نیز واگذار شود، خاطرنشان کرد: با اجرای دو طرح تیتانیوم کهنوج و مس کرور عنبرآباد بیش از ۲ هزار فرصت شغلی جدید برای مردم منطقه فراهم می‌شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  ازسایت خبری قطره    ،تاریخ انتشار:   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸،کدخبر:  ۵۱۵۶۲۰۹۲ ،www.ghatreh.com

خبر جدید  مراجعه ۵۵ هزار و ۲۲۱ نفر به اورژانس بیمارستان های استان کرمان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال