11:39:35 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واگذاری زمین رایگان به شرکت‌های دانش بنیان دارای مجوز
واگذاری زمین رایگان به شرکت‌های دانش بنیان دارای مجوز
استاندار کرمان از واگذاری زمین رایگان به شرکت‌های دانش بنیانی که مجوزات لازم را اخذ کرده‌اند، خبر داد و بیان کرد: اگر امروز به حوزه ایده های نو و دانش بنیان توجه ویژه نداشته باشیم قطعا عقب مانده تر خواهیم شد و بدیهی است که باید در این حوزه ها حضور چشمگیر و پررنگتری داشته

استاندار کرمان از واگذاری زمین رایگان به شرکت‌های دانش بنیانی که مجوزات لازم را اخذ کرده‌اند، خبر داد و بیان کرد: اگر امروز به حوزه ایده های نو و دانش بنیان توجه ویژه نداشته باشیم قطعا عقب مانده تر خواهیم شد و بدیهی است که باید در این حوزه ها حضور چشمگیر و پررنگتری داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، “علیرضا رزم حسینی” صبح امروز سوم اسفندماه در سی امین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان گفت: ما در این دولت به شرکت‌های دانش بنیان اعتقاد داریم که نمونه این اعتقاد را می‌توان به افزایش قابل چشمگیر تعداد شرکت‌های دانش بنیان و همچنین افزایش صادرات محصولات این شرکت ها اشاره کرد.

خبر جدید  دستگيري كلاهبردار در كرمان

وی با بیان این مطلب که تولید و ثروت از کار و کارخانه امروز به ایده و عمل تبدیل شده است، تصریح کرد: برای رونق اشتغال و تولید باید ظرفیت ایجاد کنیم.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه مدیران دولتی در استان کرمان تلاش فراوانی می‌کنند که بخش خصوصی باید این فرصت را مغتنم بشمارند، اظهار کرد: مدیریت باهوش می‌توانند موانع را برطرف کرده و شرکت‌ را در رقابت‌های اقتصادی به پیروزی برساند.

خبر جدید  نیروی انتظامی استان کرمان و تقدیم شهیدی دیگر

وی از واگذاری زمین رایگان به شرکت‌های دانش بنیانی که مجوزات لازم را اخذ کرده‌اند، خبر داد و بیان کرد: اگر امروز به حوزه ایده‌های نو و دانش بنیان توجه ویژه نداشته باشیم قطعا عقب مانده تر خواهیم شد و بدیهی است که باید در این حوزه‌ها حضور چشمگیر و پررنگ‌تری داشته باشیم.

خبر جدید  نمایشگاه آثار «تونی کرگ» در کرمان برپا می شود

رزم حسینی با اشاره به اینکه استان کرمان ۲۲ سال پیش پارک علم و فناوری داشته است که بعدها به انحرافات کشیده شد، خطاب به مسئولین ذیربط عنوان کرد: باید نحوه واگذاری زمین به صورت رایگان به شرکت‌های دانش بنیان را بررسی کنید، همچنین روش اخذ مجوز آسان برای ایجاد شرکت‌های دانش بنیان را نیز پیشنهاد دادیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال