8:48:32 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«هنر متعهد و حقیقت» شعار حوزه هنری کرمان است
«هنر متعهد و حقیقت» شعار حوزه هنری کرمان است
گروه فرهنگی: رئیس حوزه هنری استان کرمان «هنر متعهد و حقیقت» را شعار حوزه هنری استان کرمان ذکر و تصریح کرد: حوزه هنری در زمینه‌های مختلف موفق عمل کرده و حوزه‌های انقلاب، دفاع مقدس، سبک زندگی اسلامی و پیشرفت ایران در دستور کار این نهاد قرار دارد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمدحسین

گروه فرهنگی: رئیس حوزه هنری استان کرمان «هنر متعهد و حقیقت» را شعار حوزه هنری استان کرمان ذکر و تصریح کرد: حوزه هنری در زمینه‌های مختلف موفق عمل کرده و حوزه‌های انقلاب، دفاع مقدس، سبک زندگی اسلامی و پیشرفت ایران در دستور کار این نهاد قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمدحسین ملکی، رئیس حوزه هنری استان کرمان دیروز دوشنبه، ۲۳ بهمن در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان کارکرد حوزه هنری را در رشته‌های مختلف و متفاوت ارزیابی و گفت: این حوزه نهادی است که از خواسته اصیل جمعی از هنرمندان بر آمده که احساس می‌کردند برای نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب باید به سمت هنر بروند.
وی از تاریخچه این نهاد گفت و افزود: این تشکیلات در ابتدا با نام کانون اندیشه و هنر پایه‌گذاری و بعد از آن با نام شهید آوینی بیشتر شناخته شد و اکنون نیز زیر نظر مقام معظم رهبری با نام حوزه هنری در حال خدمت است و در استان کرمان بسیار متفاوت عمل می‌کند، علاوه بر انجام کارهای هنری استان کرمان، تولید هم انجام داده و پرورش استعداد‌ها را در برنامه دارد.
ملکی «هنر متعهد و حقیقت» را شعار حوزه هنری استان کرمان ذکر و تصریح کرد: حوزه هنری در زمینه‌های مختلف موفق عمل کرده و حوزه‌های انقلاب، دفاع مقدس، سبک زندگی اسلامی و پیشرفت ایران در دستور کار این نهاد قرار دارد، رونق اقتصادی بخش هنر نیز بر عهده مخاطب است و آن‌ها باید در این زمان وارد صحنه شوند.
رئیس حوزه هنری استان کرمان از تألیف تاریخ شفاهی انقلاب خبر داد و گفت: انقلاب آن‌طور که باید تبیین نشده است، بنابراین باید شاهد این اتفاق در سطح استان باشیم، انقلاب اسلامی در معرض تحریف است که باید جلوی آن را گرفت، حوزه هنری در صدد است که این مجموعه را تدوین کرده و آن را برای آیندگان دست‌نخورده باقی بگذارد.
وی تأکید کرد: این تاریخ را با چهار گروه در شرق، غرب، شمال و جنوب کار کرده و آن را در دهه فجر سال آینده رونمایی می‌کنیم تا سندی برای این تاریخ پرافتخار باشد.

خبر جدید  افتتاح بیش از هزار واحد مسکن مهر درکرمان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال